یک اشتباه شما هرگز نباید هنگام غذا خوردن در یک رستوران در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت

با محدودیت در رستوران ها بلند کردن اجسام در اکثر ایالت های بسیاری از ما خواهد ریسک کردن را به غذا خوردن در ما

توسط RECORDEJADID در 31 خرداد 1399

با محدودیت در رستوران ها بلند کردن اجسام در اکثر ایالت های بسیاری از ما خواهد ریسک کردن را به غذا خوردن در ما نقاط مورد علاقه دوباره در هفته های آینده. این خواهد بود که اولین بار در سال که بیشتر خواهد شد و لذت بردن بیشتر از فقط carryout یا تحویل در میان رمان شیوع کروناویروس.

در حالی که چیزهایی که قطعا نگاه های مختلف–از جمله فضای اضافی بین جداول سرور با پوشیدن ماسک و در بسیاری از کشورهای خارج از غذا خوردن در موقت/پاسیو پارکینگ–شما ممکن است تمایل به سقوط بازگشت به عادات قدیمی در هنگام غذا خوردن. نمی! کارشناسان هشدار می دهند که وجود دارد این است که یک اشتباه بسیار جدی است که شما باید هنگامی که غذای بیرون برای اولین بار. آنچه در آن است ؟

ادامه مطلب: بدترین چیزی که به سفارش در یک رستوران در حال حاضر با توجه به COVID کارشناسان

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 هرگز تا به حال غذا خوردن در یک اتاق ناهار خوری است که دارای یک تهویه یا فن در حال اجرا!

چرا ؟ خوب, برای شروع--ما می دانیم که CDC می گوید این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات است که در هوا منتشر هنگامی که یک فرد آلوده عطسه یا سرفه. ماسک کمک به جلوگیری از گسترش این قطرات اما شما نمی توانید یک ماسک در هنگام خوردن غذا. علاوه بر این ذرات می تواند زمین در سطوح (مانند رستوران را برانگیخت لباس) و زندگی می کنند وجود دارد برای چند روز. اوه!

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید در مکان های عمومی, به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

اگر یک فرد آلوده است که نشسته در یک بسته, اتاق ناهار خوری با A/C در حال اجرا است که دستگاه می تواند ایجاد یک جریان هوا که بر میدارد تا قطرات و گسترش آنها را در اطراف اتاق به تمام جداول. این مسئله زمانی که A/C unit یا فن در بالای جداول. اگر شما این را ببینید هنگامی که شما راه رفتن را به یک اتاق ناهار خوری اجرا نمی رفتن وجود دارد!

بیشتر بخوانید: یک چیزی کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید زمانی که بیرون رفتن در طول COVID

این یافته ها تاسیس شد در طول یک مطالعه انجام شده در چین. در این مطالعه یک فرد آلوده نه به این دلیل که رستوران تا به حال تهویه مطبوع واقع در بالای یکی از جداول. رستوران نیز بدون پنجره است که می تواند کمک در تهویه. نشانه دیگری است که شما باید به بالا و دم آن را از وجود دارد!

بنابراین--آنچه شما باید انجام دهید ؟ نشستن به دور از تهویه مطبوع و یا خارج از اگر شما می توانید. شستن دست های خود را پس از دست زدن به منو و قبل از غذا خوردن. آیا لمس تلفن خود را با غذا و در صورت امکان ترک کیف پول خود را و دیگر وسایل خارج است. آیا غذا خوردن در یک رستوران با یک نوار سالاد و یا مناطق دیگر که در آن شما ممکن است تماس با مشترک چنگال مانند کوزه یا انبرک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن