SHIVR 3D سر و صدا لغو هدفون بلوتوث نقد و بررسی

نقد و بررسی – در طول سال ها من متعلق به بسیاری از هدفون ها از همه اشکال و اندازه. بی سیم. سیمی. بر سر. در اطر

توسط RECORDEJADID در 18 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – در طول سال ها من متعلق به بسیاری از هدفون ها از همه اشکال و اندازه. بی سیم. سیمی. بر سر. در اطراف سر خود را. بیش از گوش. در گوش شما را. این فهرست بی پایان است. و وقتی که من به عقب نگاه در طول سال تا امروز من می بینم بسیار کمی است که من هنوز هم و استفاده به دلایل مختلف. آنها نمی خواهد بماند در گوش من. کیفیت ساخت خوب نیست به اندازه کافی به آخرین ساییدگی و پارگی. آنها را خرد کردم چرا که آنها هرگز نمی آمد با یک مورد. چیزی بهتر آمد. شما می دانید معامله. بنابراین من همیشه در مواظب برای چیزی جدید و متفاوت است. وارد SHIVR 3D سر و صدا لغو هدفون بلوتوث. شما می دانید که گاهی اوقات آن چیزهایی است که تفاوت را. و من فکر می کنم که با SHIVR 3D این درست است بیشتر از همیشه. اجازه بدهید با یک نگاه.

آنچه در آن است ؟

حذف نویز بلوتوث استریو هدفون است که متناسب با بیش از سر خود را.

چه چیزی در جعبه ؟

 • SHIVR 3D هدفون
 • پوسته سخت زنان مورد
 • USB-C کابل شارژ
 • پارچه و طناب کشی کیسه, کیسه
 • 5 میلی متر کابل صوتی
 • هواپیمایی آداپتور صوتی پلاگین

خوب برای کسانی که audiophile مردمی در اینجا مشخصات از SHIVR:

 • بر سر طراحی با تشک بادی مجهزند فنجان گوش و پیشانی بند
 • وزن: 10.4 oz
 • درایور اسپیکر واحد – Φ40mm
 • امپدانس – 32Ω
 • P. L. – 115±3 dB S. P. L. در 1 کیلو هرتز
 • پاسخ فرکانس – 20 هرتز – 20 ، 000 هرتز
 • Omni-directional microphone
 • Active noise-cancelling
 • بلوتوث نسخه 4.2 خوب تا حدود. 30ft
 • باتری: 740 میلی آمپر لیتیوم قابل شارژ
 • شارژ ورودی: DC 5V/.05A
 • مدت زمان شارژ: 2 ساعت
 • زمان در حال اجرا: تا 20 ساعت
 • شارژ پورت: USB-C
 • هوشمند-سنجش خودکار پخش/مکث
 • حالت محیط برای مکالمات
 • قدرت صوتی زمینه (APF) با ساخته شده است در ژیروسکوپ برای 3D صدا

ویژگی ها و عملکرد

اولین برداشت من از SHIVR 3D خیلی خوب. آن می آید با یک کیسه پارچه ای شایع است که من فکر می کنم. اما پوسته سخت مورد چیزی است که من واقعا دوست دارم. من خرد چندین هدفون در گذشته چون من تا به حال یک کیسه پارچه ای که نمی محافظت از محکم بسته بندی چمدان یا کوله پشتی. این پوسته سخت مورد میخوام به کمک این بسیار طولانی تر آخرین.

راحتی نیز شکاف بالا. من فرسوده آنها را برای ساعت در یک زمان و نبود تجربه هر گونه خستگی در گوش یا سر من. پیشانی بند تحت پوشش چرم خالی و فنجان گوش به عنوان به خوبی. گوش فنجان می توان توسعه یافته از پیشانی بند و چرخش آنها در لولا به طوری که آنها به راحتی می تواند متناسب با اندازه سر هر کسی. در گوش چپ جام دکمه پاور روی کابل های صوتی پلاگین و MFC دکمه (که بعدا بیشتر). در گوش راست جام USB-C پورت حجم بالا/پایین و دکمه پخش/مکث.

SHIVR می گوید که با یک شارژ شما گذشته تا 20 ساعت. من تجربه بسیار نزدیک به این. من می توانم چند روز بدون شارژ آنها را پس از من نشستن در یک میز در تمام طول روز با هدفون. برای آن مردمی که من می خواهم از شما انتظار برای به دست آوردن حداقل 2 کامل کار روز استفاده از آنها را قبل از آنها را به اتهام.

البته شما می توانید استفاده از آنها سیمی یا بی سیم. اگر شما با استفاده از کابل صوتی 3.5 mm و شما لازم نیست که به نوبه خود آنها را بر روی و استفاده از باتری (من گوگل صفحه 3a XL دارای پورت صوتی خوشبختانه). بلوتوث اتصال بی سیم فقط می توانید اتصال به 1 دستگاه در یک زمان است که ممکن است یک معامله شکن برای برخی از. نه برای من. من با استفاده از یک Plantronics Voyager هدست در تمام طول روز برای کار و تنها با استفاده از SHIVR زمانی که من می خواهم به گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم, راه رفتن سگ, سفر و غیره.

شما می توانید ایجاد و دریافت تماس فقط مانند بسیاری دیگر از هدست. من در بر داشت کیفیت در پایان من تماس بسیار خوب بود با توجه به کیفیت عالی صدا در SHIVR. کیفیت در انتهای دیگر از تماس چیزی است که شما انتظار می رود از یک هدست که در آن تماس با ویژگی های ثانویه هستند. همسر من گفت: آن را صدا مانند من نوع در داخل یک تونل, اما آن را سخت به درک هر چیزی. من همین حالا تماس بسیاری در SHIVR و دوباره تماس بگیرید ویژگی ها به من می دوم بر روی این دستگاه است.

همه آن چیزهایی که من فقط ذکر شده را SHIVR واقعا خوب هدست. اما چند چیز وجود دارد که من فکر می کنم را SHIVR یک هدست.

کیفیت صدا بسیار عالی است. اوج نیست بیش از حد بالا و پایین نیست بیش از حد کم است. صدا فقط واقعا خوب است. این قابلیت لغو سر و صدا نیز بسیار عالی است و بهترین تجربه کردم که تا کنون در یک هدست. من استفاده کرده اند و آنها را به راه رفتن در خیابان های پر سر و صدا در حالی که جارو برقی در حال اجرا بود در خانه در پر سر و صدا, کافی شاپ, راه رفتن در محله در حالی که چمن شد در حال اجرا در همه جا. و من می شنوم بسیار کمی در اطراف آن سر و صدا در تمام زمانی که موسیقی در حال پخش است. که من به ارمغان می آورد به حالت محیط. این ویژگی است که اجازه می دهد تا شما را به مکث موسیقی خود را و گفتگو با کسی که بدون در نظر گرفتن هدست و آن را با این نسخهها کار واقعا خوب! آن میدارد تا صدا از صدای خود را و آن را تقویت کمی در گوش خود را. همه شما باید انجام دهید این است که فشار MFC را یک بار در گوش چپ جام و آن را مکث موسیقی و شروع به حالت محیط.

یکی دیگر از ویژگی های بزرگ است که چیزی است که من باید در Plantronics Voyager. وجود دارد یک سیم مش چیزی داخل گوش فنجان است که می تواند حس هنگامی که شما را از هدفون ، بنابراین اگر شما در حال گوش دادن به چیزی و حذف هدست آن را به طور خودکار مکث. و البته زمانی که شما محل آنها را بر روی سر خود آن را به طور خودکار رزومه موسیقی است. خوب. (نگاه کنید به تصویر زیر)

از ویژگی های است که من را نجات داد برای آخرین بار است که جالب ترین و در عین حال. من هرگز تجربه یک هدست با صدای 3D که در آن شما می توانید تجربه صدا که از نقاط مختلف در این اتاق وجود دارد مقدار زیادی از هدست های خارج وجود دارد با این ویژگی. و SHIVR یک کار عالی از آن است. تصور کنید در حال تماشای یک فیلم و در صحنه یک گوشی در سمت چپ اتاق حلقه و صدا است که در گوش چپ فنجان هدست خود را. خیلی باحال است. چه SHIVR همچنین است هر چند این... هنگامی که شما با فعال کردن حالت 3D با فشار دادن MFC دکمه 2 بار به سرعت شما را به شنیدن موسیقی شما در حال گوش دادن بیش از حد به عنوان اگر هنرمند نشسته است در مقابل شما نیمه مانند شما در یک کنسرت. اما اگر شما به نوبه خود سر خود را به سمت چپ به نظر می رسد به عنوان اینکه این گروه در حال حاضر در سمت راست خود را. اولین بار شما تجربه آن را به شما را پیدا خواهد کرد آن را بسیار شگفت انگیز است. در نهایت به صدا در می آید در اطراف و حل و فصل خود را به عنوان اگر آن را در مقابل شما دوباره اما این از ویژگی های واقعا سرد است. به من گفت که هنوز??

افکار نهایی

این SHIVR 3D بسیار عالی هدفون در این نقطه قیمت به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که تعدادی از ویژگی های شما و کیفیت صدای عالی. کیفیت ساخت عالی است و پوسته سخت مورد بزرگ برای ذخیره سازی آن و سفر با آن را به نگه داشتن آن امن است. آن است که مناسب برای آن دسته از مردمی که گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم و همچنین به عنوان کسانی که علاقهمندان به بازی. من همچنین می گویند که با توجه به سر و صدا بسیار عالی لغو آن ممکن است یک انتخاب عالی برای کسانی که مسائل اضطراب در اطراف محیط های پر سر و صدا است و می خواهید برای جلوگیری از اطراف سر و صدا. من یک احساس است که SHIVR 3D در حال رفتن به رفتن به انتخاب هدفون برای مدت زمان طولانی برای آمدن.

قیمت: $139.99
که در آن به خرید: خرید در اینجا در آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط SHIVR.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن