Maxoak Bluetti AC10 خروجی پاور بانک نقد و بررسی

نقد و بررسی – آیا شما یکی از کسانی که معتقد است شما هرگز نمی تواند بیش از حد نازک یا بیش از حد بسیاری از دستگ

توسط RECORDEJADID در 21 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – آیا شما یکی از کسانی که معتقد است شما هرگز نمی تواند بیش از حد نازک یا بیش از حد بسیاری از دستگاه های قابل حمل شارژر? من بیش از حد. من بستگی دارد بر روی آی فون, اپل, اپل واچ, و مجموعه ای از بلندگوهای بلوتوث—و همه آنها نیاز به شارژ می شود بارها و بارها. قابل حمل شارژر می تواند کمک به شما در حفظ و بر روی بروید و نمی توان به طور مداوم در جستجوی یک خروجی در جایی. یکی از این شارژر است Maxoak Bluetti AC10 خروجی پاور بانک—یک نیروگاه از یک شارژر که شارژ می تواند فقط در مورد هر چیزی.

آنچه در آن است ؟

این Maxoak Bluetti AC10 خروجی پاور بانک همه کاره, TSA تایید شارژر قابل حمل است که به راحتی شارژ و یا قدرت هر دستگاه هوشمند. آن را همچنین می توانید شارژ یک لپ تاپ با استفاده از آن خروجی AC. آن را دارای چهار پورت: USB-C و USB 3 (2 پورت) و AC پلاگین.

مشخصات سخت افزاری

 • ظرفیت: 99Wh/26756mAh.
 • یکی AC120V/100W (اوج قدرت:140W) خروجی
 • یکی 45W USB-C شارژ و تخلیه پورت
 • دو USB 3 پورت
 • اضطراری LED روشنایی/تابع SOS
 • سیستم مدیریت باتری با قیمت اجحاف کردن/بیش از ولتاژ/overcurrent/shortcircuit/افروختن حفاظت)
 • اوج قدرت: 140W

در جعبه

 • 99Wh قابل حمل خروجی AC Power Bank
 • 30W آداپتور AC
 • USB Type-C کابل
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • حمل کیسه

طراحی و امکانات

بیایید این را از راه: Maxoak Bluetti AC10 سنگین است. Maxoak متحده است که آن را بسیار سبک وزن و که ممکن است از لحاظ فنی درست است که در مقایسه با سایر عظیم, شارژر, اما اضافه کردن 2.75 پوند است. به یک سفر کیسه را فشار جدی حمل وزن را از شانه خود را. اما با جدی وزن می آید قدرت جدی است. و این چیزی است که قدرتمند است. این AC10 تاریخ است 99Wh (وات ساعت) است که دقیقا حداکثر TSA خواهد شد در حال حاضر اجازه می دهد. این به این معنی است که شما از نظر قانونی می تواند با استفاده از AC10 در هواپیما هنگام سفر. به یاد داشته باشید مسافرت هوایی? من نه.

وزن کنار Maxoak Bluetti AC10 چشمگیر شارژر در بسیاری از راه. به نظر می رسد و احساس می کند بسیار خوب ساخته شده است. آن ریز-ماشین بدنه آلومینیومی است که شادی را به نگه دارید—جز هیچ رسیدگی بنابراین می توان آن را لغزنده اگر شما دقیق نیست.

اگر چه آن را به اندازه کافی کوچک به راحتی جا به حمل کیسه AC10 است نه کوچک مانند کسانی که شارژر است که قدرت یک گوشی هوشمند تنها یک بار قبل از آنها نیاز به شارژ خود را دارند. این جانور را شارژ گوشی های هوشمند به طور متوسط 7-8 بار—یک چیز خوب برای پروازهای طولانی. 13 و در. MacBook Pro را به طور کامل شارژ 1.5 برابر بیش از دو برابر زمان در دسترس برای گرفتن کار انجام می شود. بیش از یک مورد را می توان به طور همزمان شارژ, پس از گوشی های هوشمند و لپ تاپ و آی پد شارژ می شود در همان زمان. توجه داشته باشید: نگه داشتن در ذهن که چه می کنید و چگونه شما با استفاده از AC10 تعیین چگونه بسیاری از اتهامات عنوان شده علیه شما می توانید از آن.

این AC10 نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیک نیک کمپینگ و یا هر گونه فعالیت در فضای باز که در آن وجود دارد در دسترس برق است. یک حرکت نزولی این است که AC10 ضد آب نیست پس نگه داشتن آن محافظت از عناصر. آن می آید با یک رشته قرعه کیسه برای حفظ گرد و غبار و گرد و خاک اما کیسه خود را ضد آب نیست.

وجود دارد, دو, دور, دکمه های سیاه و سفید در مقابل AC10. یکی برای عامل شامل چراغ قوه. دیگر دکمه برای روشن کردن پورت برای شارژ. وجود دارد یک بیت از یک منحنی یادگیری از فشار دادن یک بار (نگه برای 1 ثانیه) برای جلو بنادر و سپس نگه دارید برای یک ثانیه دوباره فعال AC عقب پورت. هر آنچه. من نه تا به حال پورت های خود کنید.

بنابراین ما می دانیم که AC10 شارژ دستگاه. اما آنچه در آن مجموعه جدا از رقابت است ؟ برای یک وجود دارد چراغ قوه. این نور دارای دو تنظیمات روشنایی با نور چشمک زن برای شرایط اضطراری. به عنوان یک چراغ قوه خوب است اما هیچ چیز خاص است. هر گوشی فلش روشن تر و مفید تر است.

اما وجود دارد یک زن و شوهر از ویژگی های خوب در Bluetti AC10 که من آمده ام به قدردانی بیشتر و بیشتر به عنوان من از آن استفاده کنید.

این AC10 چه نامیده می شود عبور از طریق شارژ. همه این به این معنی است که در حالی که AC10 در حال شارژ که متصل به یک پریز دیواری از طریق USB-C آن را هنوز هم می توان برای شارژ دستگاه های دیگر با استفاده از آن دیگر سه پورت های باز—دو USB 3 و ساخته شده است در پلاگین AC در خروجی.

این AC10 تک USB-C پورت است که آنچه به نام یک در/از پورت. این بندر دو برابر به عنوان یک شارژر USB-C دستگاه (مانند جدیدتر مک بوک) و همچنین شارژ کردن پورت برای AC10 خود را—و نه فقط در همان زمان. این USB-C پورت می تواند متصل به یک منبع قدرت خارجی برای شارژ به سه روش مختلف: خروجی دیوار (با استفاده از شامل USB-C کابل با 20V پلاگین) یکی دیگر از USB-C شارژ دستگاه و یا یک ماشین 12 ولت شارژر (در "پورت فندک") با استفاده از اختیاری 12 ولت به USB-C کابل.

چیزی که من دوست دارم

 • TSA تایید شده
 • قدرتمند و در عین حال به راحتی در کیسه متناسب
 • کیفیت ساخت خوب
 • AC پورت برای تأمین انرژی دستگاه های کوچک

آنچه که من می خواهم تغییر

 • سنگین برای اندازه آن
 • گران

افکار نهایی

بله Maxoak Bluetti AC10 خروجی قدرت بانک سنگین برای آن اندازه و آن را گران است. اما وجود دارد به اندازه کافی همه کاره برای توجیه آن وزن و هزینه. من معمولا آن را نشسته بر روی کانتر آشپزخانه (که من از دستگاه هایی که نیاز به شارژ) اما من همچنین حمل آن را با من به عنوان من پرسه زدن در خانه. من به طور کامل با استفاده از این برنامه برای سفر هنگامی که ما مجاز به رزومه ما به زندگی عادی پس از Covid-19. این AC10 کوچک است(ish) آسان برای استفاده و به اندازه کافی قدرتمند برای شارژ و یا قدرت همه چیز را در EDC کیسه و سپس برخی از. این یک دروازهبان.

قیمت: $129.99 ما
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Maxoak.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب