زیبایی براق لب جدید است سطح بعدی خوب–آن صاف, براق و پایدار منبع

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند احتمالش هست که اين روزا آرايش کمتري بپوشي من قطعا هستم. که گفت

توسط RECORDEJADID در 5 شهریور 1399

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند

احتمالش هست که اين روزا آرايش کمتري بپوشي من قطعا هستم. که گفت : من هنوز هم دوست دارم برای قرار دادن چیزی کمی در هر روز صبح بنابراین آن را احساس می کند که من در برخی از تلاش قرار داده است. ریمل یکی از رفتن به بازی های من است و من همچنین نمی توانم بدون Beautycounter جدید فراتر از براق زندگی می کنند. نه تنها این براق لب در فوق العاده صاف بروید و نگه داشتن لب های من تا نرم و هیدراته, بلکه آن را نیز ارائه می شود کامل ظریف رنگ براق. خيلي خوبه .

فراتر از براق در دسترس است در 14 رنگ از جمله مقدار زیادی از برهنه زیبا, روشن زرق و برق دار و چند صورتی چاپلوسی جهانی و توت. آن را با ترکیب سفارشی از موم است که هیدرات و مرطوب بدون ساخت لب های خود را چسبنده ساخته شده است. همچنین وانیل مسئولانه منبع است که باعث می شود این براق لب بوی بسیار شیرین و جالب وجود دارد.

هنگامی که آن را به استفاده از براق لب می آید, Beautycounter در زمان مراقبت های ویژه ای برای ایجاد applicator کامل. این شکل برای نگه داشتن فقط مقدار مناسب براق و سپرده آن را هموار و به طور مساوی بر روی لب های خود را.

من عاشق کشیدن فراتر از براق بر روی لب های من هر روز صبح و در طول روز به صورت من برخی از رنگ، اما در اینجا نوک: آن را نیز دو برابر واقعا سادگی به عنوان سرخ شدن به درخشش sunkissed واقعا خوب است.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد به روز رسانی آرایش خود را برای پاییز, Beautycounter فراتر از براق نیاز به در مخلوط باشد. این به طور کامل تغییر راه شما در مورد براق لب فکر می کنم چرا که آن را بسیار لوکس و آسان به پوشیدن.

خرید BEAUTYCOUNTER فراتر از براق در حال حاضر

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن