شاهزاده هری فقط ساخته شده دلخراش ترین اعلام تا کنون!

شاهزاده هری گفت که شرکت ها و برندها مردم را از طریق رسانه های اجتماعی تقسیم می کنند و ما در میان «بحران نفرت»

توسط RECORDEJADID در 5 شهریور 1399

شاهزاده هری گفت که شرکت ها و برندها مردم را از طریق رسانه های اجتماعی تقسیم می کنند و ما در میان «بحران نفرت» هستیم. سلطنتی احساسات خود را در یک قطعه نظر نوشته شده برای شرکت سریع در اوایل ماه جاری به اشتراک گذاشت.

هری و همسر میغان مارکل در حال رسیدن به شرکت هایی بوده اند که به اعتقاد آنها از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی خود از نفرت و اطلاعات غلط حمایت می کنند و از آنها می خواهند که دوباره به راه های خود فکر کنند. شاهزاده نام شرکت ها را نگفت.

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند

prince harry heartbreaking announcement social media

هری نوشت: «چشم انداز دیجیتال ناخوشایند است و شرکت هایی مانند شرکت های شما این شانس را دارند که در نقش شما در تأمین بودجه و حمایت از سکوهای آنلاین که به آن ها کمک کرده اند، برانگیخته و شرایط بحران نفرت، بحران سلامت و بحران حقیقت را ایجاد کرده اند، تجدید نظر کنند.»

prince harry heartbreaking announcement social media

شاهزاده هری که اوایل سال جاری تصمیم خود را برای کناره گیری از وظایف سلطنتی اعلام کرد، متعهد به شکل گیری مجدد چشم انداز رسانه های اجتماعی به ویژه با توجه به مسائل بی عدالتی اجتماعی است که در حال حاضر در صدر ذهن همه قرار دارد.

prince harry heartbreaking announcement social media

وی ادامه داد: ما معتقدیم که باید معماری جامعه آنلاین خود را به شیوه ای بازسازی کنیم که بیشتر با شفقت تعریف می شود تا نفرت؛ توسط حقیقت به جای اطلاعات غلط؛ با عدالت و فراگیری به جای بی عدالتی و ترس و وحشت؛ توسط آزاد، به جای سلاح، گفتار."

prince harry heartbreaking announcement social media

اسپلش نیوز

واضح است که هری و میغان علی رغم خروج از وظایف سلطنتی به کار خود در جهت بهتر کردن جامعه ادامه خواهند داد. این زوج هم اکنون به همراه پسر یک ساله شان آرچی در سانتا باربارا، کالیفرنیا زندگی می کنند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de