شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این راز را در مورد شاهزاده هری را که درست کردم–ما بسیار خوشحال هستیم برای او!

شاهزاده هری و Meghan Markle's 12-ماه-پیر پسر, مورچه, شروع, صحبت کردن, به گفته یک منبع نزدیک به خانواده است. صح

توسط RECORDEJADID در 29 خرداد 1399

شاهزاده هری و Meghan Markle's 12-ماه-پیر پسر, مورچه, شروع, صحبت کردن, به گفته یک منبع نزدیک به خانواده است. صحبت به Us Weekly, the insider توضیح داد که مورچه را آغاز کرده است گفت: چند کلمه از جمله "دادا" و "مامان."

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Meghan and Archie

چلپ چلوپ

خودی گفته ما, "او گفت: چند کلمه مانند" دادا,' 'مادر' 'کتاب' و 'سگ.'"

به علاوه این منبع نشان داد برخی از مورچه فعالیت های مورد علاقه: "او دوست دارد بازی پنهان و به دنبال و با استفاده از بلوک های ساختمان."

Harry and Meghan

منبع تعجب نیست که "دادا" بود که یکی از مورچه اول کلمات است.

خودی توضیح داد: "وقتی هری پیاده به اتاق مورچه آنقدر هیجان زده او قرار می دهد اسلحه خود را خارج راه خود گفت: 'من را انتخاب کنید تا!'"

Meghan, Harry, and Archie

چلپ چلوپ

یک منبع صحبت ما در مورد مورچه قبلا در ماه نوامبر سال 2019.

در آن زمان مورچه هنوز هم در تلاش بود به صحبت: "او قوی عزیزم و شما می توانید بگویید او فوق العاده هوشمند. او می تواند نشستن بدون پشتیبانی و بیش از رول و او را تقریبا خزنده. او نمی تواند صحبت در عین حال اما او در تلاش!"

Harry and Meghan

با توجه به منبع مورچه دوستانه عزیزم که دوست دارد که در اطراف مردم است.

"او علاقه زیادی در محیط اطراف خود است و در حال حاضر مشارکت و تعامل با مردم است. او را دوست دارد سرگرم شود. و او نیست و نیازمند کودک--او با خوشحالی به هری و مگان دوستان بدون لگد زدن تا سر و صدا" منبع توضیح می دهد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن