Vissles 3-در-1 شارژر بی سیم بررسی

نقد و بررسی – به عنوان یک حرفه ای و یک ابزار nerd من خود را به تعدادی از دستگاه هایی که شامل ساخته شده است در

توسط RECORDEJADID در 26 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – به عنوان یک حرفه ای و یک ابزار nerd من خود را به تعدادی از دستگاه هایی که شامل ساخته شده است در Qi شارژ بی سیم از ویژگی های. به عنوان من آنها را خریداری من خواهد خرید شارژر با قابلیت شارژ بی سیم و به زودی من تا به حال یک دسته از شارژر های هر دستگاه. این روزها ما به راحتی می توانید با خرید یک دستگاه ارائه می دهد که چند دستگاه را شارژ می کند. این بررسی بر Vissles 3-در-1 شارژر بی سیم.

آنچه در آن است ؟

این Vissles 3-در-1 شارژر بی سیم Vissles می توان برای شارژ آی فون خود را, اپل دیده بان Airpods و سایر لوازم جانبی اپل با سرعت بالا. آن را شارژ می تواند تا 3 دستگاه های اپل از جمله دیده بان اپل با استفاده از شارژر اصلی اپل و پشتیبانی از 10W شارژ سریع.

چه در جعبه


1 x Vissles 3-در-1 شارژر بی سیم
1 x USB-C کابل برق
1 x باز کردن ابزار
1 x کتابچه راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

مشخصات
ورودی: 5V/2A, 9V/1.8 یک
خروجی: 5V/1A 9V/1.1 یک
رنگ: سفید
شارژ رابط: نوع-C
مواد: ABS
حجم: 175 میلی متر x 89 mm x 12 mm
وزن: 110 گرم
شارژ بی سیم استاندارد: چی(WPC)

ویژگی های

  • شارژ آی فون خود را, اپل دیده بان و AirPods در همان زمان
  • با خیال راحت تحویل به 10W قدرت را به گوشی خود را
  • کار با گوشی مورد کمتر از 3mm
  • براق و شیک طراحی یک بازی کامل برای خود میز
  • سازگار با هر چی را فعال کنید دستگاه های مانند AirPods اپل دیده بان آی فون
  • اپل دیده بان شارژر حذف شده است و این پنل تنها متناسب با 1m کابل شارژ

در سطح شارژر وجود دارد دور اسلات برای سازمان دیده بان اپل شارژر و کوچکتر رابط مغناطیسی برای اپل Airpod مورد.

در لبه شارژر وجود دارد USB-C قدرت پورت و اسلات به سمت چپ که شما وارد باز کردن ابزار را برای باز کردن دستگاه.

در داخل دستگاه وجود دارد کانال کابل برای قرار دادن کابل از اپل شارژر و دوم عکس زیر نشان می دهد که پورت USB است که برای اپل شارژر اتصال داخلی.


شامل یک سیم برق وصل است که وارد شده است به اپل Airpod شارژ مورد و پس از آن اجازه می دهد تا مورد بود مغناطیسی متصل به شارژر.


عملکرد

این است که ساده و ساده به دنبال شارژر مغناطیسی با یک پورت برای اپل Airpods مرکز سطح صاف برای شارژ آی فون یا Airpod مورد بندر/نهنج برای سازمان دیده بان اپل شارژر. فقط به برق وصل کردن USB-C قدرت آداپتور و آن را آماده رفتن است. سپس شما ضمیمه مغناطیسی آداپتور رعد و برق به Airpod مورد است و آماده است تا به اتهام. هر دو دستگاه شارژر پورت و Airpod پورت نور.

به شما اطلاع می دهد در این بخش من را شامل نمی شود علاوه بر این از اپل واچ و شارژر در این بررسی. دلیل آن این است که به محض این که من شروع به روند قرار دادن کابل به سیم کشی کانال من cringed. زبانه ها که نگه کابل در کانال من نیاز به اعمال آنچه من خیال می شود یک مقدار بیش از حد فشار به کابل به آن را وارد کنید. و بدیهی است که این کابل می تواند در معرض فشار درون کانال به عنوان طولانی به عنوان آن درج شده است. این نیز واضح است که این به معنای دائمی نصب و راه اندازی است که طول می کشد دور قابل حمل اپل سازمان دیده بان به عنوان شارژر مناسب با شتاب پرتاب در جیب من و رفتن. به سادگی قرار دادن در حالی که دیگران ممکن است این را به عنوان یک مشکل من این Vissles شارژر گم شده است ساخته شده است در تماشای شارژر که من فکر می کنم یک کلید از ویژگی های فروش و برای من مهم حذف.

عکس زیر نشان می دهد آی فون XS حداکثر و Airpods در حال شارژ است. نگه داشتن در ذهن که Airpod مورد نیز می تواند متهم را با قرار دادن آن بر روی شارژر که در آن گوشی به طور معمول شارژ می شود.

چیزی که من دوست دارم

  • کیفیت ساخت مناسب و معقول
  • کارآمد شارژ بی سیم

آنچه که من می خواهم تغییر

  • شامل یک ساخته شده در اپل واچ و شارژر

افکار نهایی

این روزها بسیاری وجود دارد چند دستگاه بی سیم شارژر در بازار و به من نگاه شخصی من به راحتی نیازهای هنگامی که ساخت یک انتخاب برای خرید است. برخی از طرح های مختلف است که من فقط می تواند به نظر من در این محصول بر اساس نیازهای من و شاید آنچه که من فکر می کنم دیگر مثل من ممکن است در نظر. حذف ساخته شده است در اپل دیده بان شارژر یک مسئله بزرگ برای من به سه دلیل. (1) راه اپل شارژر کابل به داخل این شارژر به من احساس می کند مانند آن خواهد شد یا آسیب کابل در طول درج و یا در طول زمان در حالی که نشسته در فضای تنگ. (2) پس از اتصال اپل واچ و شارژر است و نه فقط یک پلاگین و پلاگین از گزینه on-the-go حمل شارژر اصلی از دست داده است. (3) در حالی که در دستگاه های مشابه که ارائه یک ساخته شده است در تماشای شارژر هزینه بیشتر تفاوت در قیمت است که به اندازه کافی برای من باعث در نظر گرفتن این دستگاه است. بنابراین برای من شخصی نیاز این دستگاه را از دست ندهید. در غیر این صورت آن را به خوبی ساخته شده است و ممکن است کار برای برخی از.

قیمت: 45 دلار (با استفاده از کد VISSLES به دریافت 20% off)
که در آن به خرید: Vissles سایت
منبع: نمونه خود را برای بررسی ارائه شد توسط Vissles.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن