شلوار جین فوق العاده چاپلوسی جنیفر آنیستون قسم می خورد در حال حاضر در فروش هستند–خرید آنها در حال حاضر قبل از قیمت می رود به بالا!

جنیفر آنیستون پس Jennifer Aniston از ۳۰ سال در هالیوود، مد گاه به گاه ساحل پسند کالیفرنیا را به طور کامل تجسم

توسط RECORDEJADID در 3 شهریور 1399

جنیفر آنیستون پس Jennifer Aniston از ۳۰ سال در هالیوود، مد گاه به گاه ساحل پسند کالیفرنیا را به طور کامل تجسم می کند. یکی از منگنه گنجه خود را جفت کامل شلوار جین است, که فقط با در مورد همه چیز.

به طور خاص لیستر را دوست دارد خرقه و استخوان جین او. برای آنیستون، هیچ چیز در مقایسه با جین راگ و استخوان نیست. این بازیگر در مصاحبه ای با ساندرا Interview بولاک برای شماره مارس مجله مصاحبه، این برند را فراخواند و فاش کرد که در طول پرسش و پاسخ شلوار جین راگ و استخوان پوشیده است.

اما شما لازم نیست که حق امتیاز هالیوود به این شلوار جین استطاعت و یا کاملا آنها را سنگ! در حال حاضر، بسیاری از سبک های راگ و استخوان محبوب ترین در فروش در Neiman مارکوس هستند، با بسیاری از آنها در حال حاضر برای زیر 100 دلار در دسترس است. به علاوه، در حال حاضر اضافه شده 20٪ خاموش تخفیف وجود دارد! درسته؛ شما می توانید سبک آنیستون را بدون شکستن بانک تجسم کنید.

به علاوه، داوران به طور رسمی با Rag & Bone وسواس دارند. یکی نوشت: «عشق خرقه و شلوار جین استخوانی. این ها تناسب کمی آرام تری دارند. کمر بالا بسیار تملق آمیز است. اونا عالي هستن!"

دیگری نوشت: «هیچ چیز بهتر از شلوار جین لاغر راگ و بون نیست. آنها مناسب شگفت انگیز و آخرین من سال ها. گرفتن یک جفت سیاه و سفید در فروش!"

هنوز متقاعد شدي؟ در اینجا جایی است که شما می توانید یک جفت از خود را برای کسری از قیمت اصلی خرید!

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Ankle Cigarette Jeans

خرقه و استخوان نینا بالا بالا مچ پا شلوار جین سیگار ($ 72، پایین از $195)

Ankle Skinny Jeans

خرقه و استخوان کیت اواسط ظهور مچ پا شلوار جین لاغر ($ 102، پایین از $225)

Ankle Skinny Jeans

خرقه و استخوان نینا بالا بالا مچ پا شلوار جین لاغر ($ 76، پایین از $195)

Ankle Jeans

خرقه و استخوان نینا بالا بالا شلوار جین مچ پا لاغر ($ 72، پایین از $195)

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن