اب زیر کاه, فریزر, مواد غذایی که باعث فوری افزایش وزن

این هیچ راز است که ما لازم نیست که در همه زمان در جهان وقتی که می آید به ساخت شام هر شب. خوشبختانه مشغول شب هن

توسط RECORDEJADID در 4 خرداد 1399

این هیچ راز است که ما لازم نیست که در همه زمان در جهان وقتی که می آید به ساخت شام هر شب. خوشبختانه مشغول شب هنگامی که ما می تواند به نوبه خود به ما فریزر به zap تا یک وعده غذایی خوشمزه در خرج کردن.

با تشکر از غذا prepping شما به راحتی می توانید یخ و بازگرمکن شام است که هر کس در خانواده خود را به لذت بردن از. حقیقت این است که شما لزوما باید به آماده سازی یک خانه تازه-غذا پخته شده هر شب حتی زمانی که شما در یک رژیم غذایی. در حالی که گرم کردن مجدد منجمد وعده های غذایی که قبلا پخته شده خود را خوب است که شما تا کنون داده شده خیلی فکر کردم به کسانی که از فروشگاه خریداری شام یخ زده شما خریداری و به عنوان آخرین چاره شام گزینه است ؟

ما به شما اجازه می در بر کمی کاهش وزن راز: شما باید تجدید نظر برای رسیدن به آن ارزان و آسان شام یخ زده و ما به شما بگویم چرا.

frozen dinner

شاتر

بسیاری از شام یخ زده حاوی راز ناسالم مواد تشکیل دهنده است که می تواند منجر به افزایش وزن ناخواسته. بله درست است که آن را رسما زمان به شیرجه رفتن عمیق به خواندن ارزش تغذیه ای پشت آن منجمد وعده های غذایی قبل از شما آنها را به مایکروویو.

frozen food grocery store aisle

شاتر

با توجه به Verywell مناسب, مهم است در واقع به عنوان خوانده شده تمام مواد تشکیل دهنده خود را منجمد مواد غذایی حاوی. وب سایت توصیه می کند به دنبال محصولات که لازم نیست مقدار زیادی از قند اضافه شده سدیم و یا پر کالری سس. این کالری و کمتر از ایده آل مواد تشکیل دهنده می تواند به سرعت به افزایش وزن منجر شود.

frozen dinner tray

شاتر

ثبت متخصص تغذیه امی فرودگاه گرین برای NBCNews بهتر را فراهم می کند بینش بیشتر در مورد چگونه به رویکرد شام یخ زده. "این مهم است به دانستن آنچه که شما باید برای نگاه در یک وعده غذایی منجمد. بهترین شرط بندی شما این است که با کمتر از 500 کالری و بیش از 600 میلی گرم سدیم" فرودگاه گرین می گوید. "شما نیز نمی خواهید برای رفتن بیش از حد کم کالری-اگر غذا نشسته زیر 300 - 350-کالری خوانده شده را علامت شما می خواهید به گوشت آن را با یک طرف از پروتئین بدون چربی مانند میگو یا عدس یک چربی سالم مانند آووکادو یا زیتون و یا میوه و یا سبزیجات نشاسته ای." اینها برخی از نکات حرفه ای در سمت راست وجود دارد!

food in freezer

شاتر

به یاد داشته باشید وعده های غذایی یخ زده نیست بدترین چیز برای سلامت خود را, اما آن را کلید نه به عادت با تکیه بر آنها. منجمد شام که خورده در حد اعتدال و زمانی که مواد مغذی متعادل می تواند یک برنده در زمان شام.

چه هستند برخی از شما از رفتن به شام یخ زده گزینه ؟ اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را در نظرات زیر!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب