یکی از نوشیدنی های داغ شما باید قبل از شام چون سرعت سوخت و ساز بدن شما

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن مهم است توجه به آنچه در جریان است در بدن خود–آنچه شما می خوردن و نوشیدن. اگ

توسط RECORDEJADID در 3 مرداد 1399

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن مهم است توجه به آنچه در جریان است در بدن خود–آنچه شما می خوردن و نوشیدن. اگر چه اکثر مردم می دانند که باید با توجه به آنچه آنها نباید نوشیدنی (با نام مستعار هر چیزی را که پر از کالری خالی) آنها ممکن است درک نمی کنند آنچه را که آنها باید به جای نوشیدن. علاوه بر آب وجود دارد مقدار زیادی از نوشیدنی های سالم شما می تواند با استفاده از مکمل رژیم غذایی خود را.

به طور خاص با اضافه کردن برخی از چای به رژیم غذایی خود می تواند کمک به شما دریافت دوز دیگری از مواد مغذی و حتی خود را افزایش سوخت و ساز بدن کمک به کاهش وزن.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

oolong tea

شاتر

چای اولانگ

اگر شما سعی نمی ولنج چای در عین حال در اینجا یک نشانه است که شما باید.

به گفته دکتر Oz وب سایت "اولانگ چای ثابت شده برای افزایش سوخت و ساز خود را — آن را تشویق می کند, کاهش وزن, کاهش کلسترول خون کمک به هضم و می تواند کمک به تثبیت قند خون است."

feet on a scale

شاتر

مطالعات نشان می دهد که چای می تواند تاثیر مثبت در کاهش وزن به شما کمک می سرعت سوخت و ساز بدن و سوزاندن چربی.

Healthline توضیح میدهد: "در یک مطالعه 102 اضافه وزن یا چاقی مردم به مصرف چای در هر روز به مدت شش هفته است که ممکن است کمک به کاهش وزن بدن و چربی بدن است. محققان پیشنهاد چای آیا این بهبود متابولیسم چربی در بدن است."

woman's stomach

شاتر

این همه نیست. این مقاله ادامه "یکی دیگر از مطالعه کوچک به مردان یا آب یا چای برای یک دوره سه روزه اندازه گیری میزان سوخت و ساز خود را. در مقایسه با آب ولنج چای افزایش مصرف انرژی توسط 2.9 درصد معادل سوزاندن اضافی 281 کالری در هر روز به طور متوسط."

در حالی که ماندن هیدراته و نوشیدن آب کافی بسیار مهم است برای کاهش وزن, خجالتی نیست و دور از ترکیب برخی از چای به رژیم غذایی خود را به عنوان خوب--آن را حتی ممکن است کمک به سرعت بخشیدن به روند!

box of tea

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن و می خواهید برای اضافه کردن یک نوشیدنی داغ به زندگی روزمره خود را بررسی کنید در اینجا به سفارش یک جعبه چای اولانگ!

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن