چیزی که کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید زمانی که رفتن در

به عنوان آب و هوا قطره و مکان های عمومی (مانند پارک ها و سواحل) شروع بازگشایی, شما ممکن است تعجب که چگونه بهتر

توسط RECORDEJADID در 2 خرداد 1399

به عنوان آب و هوا قطره و مکان های عمومی (مانند پارک ها و سواحل) شروع بازگشایی, شما ممکن است تعجب که چگونه بهترین برای امن نگه دارید در حالی که بیرون رفتن در ملاء عام. بهترین راه برای ایمن ماندن است برای ادامه به دنبال CDC دستورالعمل ایمنی در حالی که در این مکان های عمومی.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک چیز کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید زمانی که بیرون رفتن در ملاء عام.

park

شاتر

گرفتن بیش از حد نزدیک به دیگران

سعی کنید به چوب به فضاهای عمومی با مقدار زیادی از اتاق را برای گسترش حصول اطمینان از که شما قادر خواهد بود برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله گرفته است. را به مطمئن شوید که ماسک خود را با شما بیش از حد.

اقامت شش فوت (حدود دو بازوی طول) به دور از دیگران و در حالی که در فضاهای عمومی است که بخش مهمی از امن بودن. اگر رفتن برای پیاده روی, این ممکن است آسان تر, با توجه به, شما همیشه می توانید تغییر جهت بسته چگونه دیگران هستند. اگر شما در حال برنامه ریزی در نشستن در جایی (و شاید حتی با داشتن یک پیک نیک) از آن ایده خوبی است برای نگاه کردن به یک نقطه منزوی که دیگران نمی خواهد بیش از حد نزدیک است.

people at the park

شاتر

CDC همچنین دارای مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازدید از پارک ها و سواحل است. با توجه به CDC وب سایت شما باید "[s]tay حداقل شش فوت از دیگران در تمام زمانها. این ممکن است برخی از مناطق باز مسیرهای پیاده روی و مسیرهای بهتر است به استفاده از. آیا رفتن به یک منطقه شلوغ."

woman walking dog

شاتر

وب سایت خود را نیز مشخص می کند که شما نیز باید هنوز هم نگه داشتن تماس خود را با افرادی که در خانواده خود به حداقل برساند.

به علاوه اگر شما در حال رفتن به یک محل که در آن شما می دانم که آب و صابون در دسترس خواهد بود را به مطمئن شوید که ضد عفونی کننده دست.

woman walking dog

شاتر

نگه داشتن این اقدامات احتیاطی در ذهن دفعه بعد شما را به یک فضای عمومی به عنوان یک راه برای امن نگه دارید در حالی که هنوز هم با بهره گیری از آب و هوای گرم و فضای باز است.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب