ساده امام جواد از دو و میدانی است که "کامل"

اخبار – پسر من می رود به یک روستایی اردوگاه هر یک از تابستان است. سال اول او در زمان توجه داشته باشید از تجرب

توسط RECORDEJADID در 30 خرداد 1399

اخبار – پسر من می رود به یک روستایی اردوگاه هر یک از تابستان است. سال اول او در زمان توجه داشته باشید از تجربه اردوگاه مشاوران: تجارت تختخواب سفری خود را برای امام جواد.

پس از آن او شده است در تلاش برای بهترین امام جواد بنابراین او می تواند خواب ستاره نوسانی از دو درخت به جای در تخت خواب تختخواب سفری مشترک با دیگر مینمودم خروپف نوجوان.

در ابتدا ما او را خریداری گران قیمت جواد کمپینگ کامل با یک پشه. او تلقی می شود آن را بیش از حد تصور. بیش از حد بزرگ است. و بیش از حد سخت به عقب بر گردیم به آن صورت برای کسانی که یک شبه قایق رانی سفر و یا خود به خودی بعد از ظهر lounging توسط دریاچه.

سال آینده ما خریداری شده چه او محبت تماس خود را "هیپی امام جواد" بافته شده و رنگ روشن. اما آن را بیش از حد گرم برای شب های تابستان در ایندیانا است. و آن نسبتا سنگین است.

اما سومین سعی کنید جذابیت است. و نوع از تعجب. ساده ترین و ارزان ترین امام جواد تلقی شد "کامل است."

آن دو و میدانی پایه 1-فرد امام جواد برای عظیم $14.99 موجود در سبز یا آبی.

سبک در تنها 14.6 اونس را حتی همراه با کیف حمل و سگک/طناب. ما توصیه می گرفتن جداگانه سنگین جواد تسمه با carabiners تر برای تنظیم کردن و پاک کردن.

در مورد حمل به اندازه کافی بزرگ است که آن را به راحتی نگه می دارد نورد امام جواد و همچنین جدا کردن تسمه ما خریداری شده است.

من دوست دارم که این دستگاه قابل شستشو.

در یک مقاله قبلی من در مورد نوشت: دو و میدانیغول فروشگاه لوازم ورزشی است که به تازگی در ایالات متحده است. دو و میدانی ارائه می دهد حمل و نقل رایگان در خرید بیش از $30 و رایگان می گرداند.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن