Meghan Markle فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده سلطنتی–The Queen در حال رفتن به خیلی از جا در رفته!

تنش به نظر می رسد تنها به بدتر شدن در خانواده سلطنتی–و به نظر می رسد که Meghan Markle در مرکز اختلاف است. اخیر

توسط RECORDEJADID در 6 مرداد 1399

تنش به نظر می رسد تنها به بدتر شدن در خانواده سلطنتی–و به نظر می رسد که Meghan Markle در مرکز اختلاف است.

اخیر اسناد دادگاه در Meghan Markle مورد برابر پست منتشر شده است و برخی از جزئیات این ملکه است که نمی شود خوشحال است. به طور خاص با توجه به این اسناد Markle ادعا کرد که او احساس "محافظت نشده" توسط سلطنتی بود که تنها بدتر ناتوانی خود را برای دفاع از خودش.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Meghan Markle

با توجه به E! خبریکه به دست آمده از اسناد دادگاه "[Meghan Markle] تا به حال تبدیل شدن به موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات توسط انگلستان تلخیص رسانه ها به طور خاص توسط [ایمیل در روز یکشنبه] که باعث فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان."

"به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او باردار بود, محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش" آن همچنان ادامه دارد.

Royal Family

اگر شما تعجب کنید که چرا این امر ناراحت ملکه و خانواده سلطنتی در کل شما تنها نیستید. به نظر می رسد که Markle ادراک او سلامت روان (و انگلستان شایعات' اثر مضر بر روی آن) نباید برای اختلاف است.

متاسفانه با توجه به سلطنتی نویسنده Phil Dampier ملکه است کمتر احتمال دارد به آن را که در راه است.

Meghan Markle and Prince Harry

در واقع Dampier گفته تلگراف که ملکه محدود بود و ناراحت شود با این اطلاعات جدید است.

او توضیح داد: "من فکر می کنم ملکه در حال رفتن به کاملا ویران شده توسط این. او را به مقابله با آن, اما او را به شدت احساس خیانت. او را شکست و با پروتکل به دعوت Meghan به کریسمس در Sandringham قبل از آنها ازدواج کرده بود و زن و شوهر به پایان رسید تا با چند پوند خانه در وسط ویندسور پارک بزرگ است."

به روز رسانی

او افزود: "برخی از تعجب خواهد شد: آنچه که بیشتر آنها خواهید؟"

Royal Family

اگر چه Markle است به طور مستقیم در پاسخ به این سوال یک مصاحبه قبلی با Tom Bradby به نظر می رسد به نقطه به او پاسخ دهد. در این مصاحبه او توضیح داد: "من هرگز فکر نمی کردم که این امر می تواند آسان, اما من فکر کردم این امر می تواند منصفانه است."

او ادامه داد: "و این بخشی است که واقعا سخت به آشتی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن