الیویا کولپو سوگند می خورد این راز قهوه هک–شما می خواهید این را امتحان کنید!

اولیویا کولپو اهدافاست. باور مکن؟ 28 ساله است تاثیر موفق، دوشیزه جهان سابق، و، اخیرا، ستاره پوشش ورزشی لباس شن

توسط RECORDEJADID در 24 مرداد 1399

اولیویا کولپو اهدافاست. باور مکن؟ 28 ساله است تاثیر موفق، دوشیزه جهان سابق، و، اخیرا، ستاره پوشش ورزشی لباس شنا مصور است.

بنابراین اگر Culpo ارائه هر گونه مشاوره، ما گوش دادن به خصوص هنگامی که آن را به یک مراسم روزمره می آید مانند بهترین راه برای قهوه.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

coffee with cinnamon

Shutterstock

با توجه به شکل، مدل مورد علاقه سفارش استارباکس گراند Nonfat دو کاپوچینو است که یک سفارش بسیار معمولی است. اما Culpo همچنین اجازه دهید لغزش خود را هک قهوه را به نوشیدنی صبح امروز به عنوان مفید که ممکن است: دارچین.

او توضیح می دهد، "این گرم کردن من زمانی که من سرد در شهرستان و ادویه اضافه شده برای شما خوب است!"

cinnamon sticks

Shutterstock

اگر چه ما لزوما نیاز به چیزی برای گرم کردن ما در حال حاضر در اواسط تابستان, مزایای دارچین کشش بسیار فراتر از گرم کردن شما تا--حتی می تواند کمک به سرعت کاهش وزن!

به گفته Livestrong، "مطالعه ای در سال ۲۰۱۲ که در مجله بین المللی پزشکی پیشگیری منتشر شد، اثرات دارچین را در افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ بررسی کرد. یک گروه هر روز مکمل دارچین مصرف می کرد، در حالی که گروه دیگر یک دارونما مصرف می کرد. پس از هشت هفته، گروه دارچین وزن و چربی بدن بیشتری نسبت به گروهی که دارونما مصرف می کردند از دست داد، با وجود اینکه گروه دارچین هیچ تغییری در عادات معمول غذایی خود ایجاد نکرد.»

flat stomach

Shutterstock

اخبار پزشکی امروز توضیح می دهد، "دارچین نشان داده شده است برای کاهش برخی از اثرات بد خوردن غذاهای پر چرب. این می تواند در یک طرح کلی کاهش وزن کمک کند. اثر آن بر سطح قند خون نیز می تواند کمک به بدن خود را در نهایت از دست دادن وزن."

به علاوه، مقاله ادامه می دهد، "خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی دارچین می تواند کمک های اضافی به کسانی که سعی در کاهش وزن با ترویج یک بدن سالم کلی که مواد غذایی را بهتر پردازش می کند، فراهم کند."

Starbucks coffee with cinnamon

Shutterstock

با در نظر داشت، می تواند بسیاری از مزایای بالقوه سلامت به اضافه کردن دارچین به فنجان قهوه روزانه خود را وجود دارد. جفت کردن این ادویه با یک رژیم غذایی سالم به طور کلی ممکن است به شما کمک کند که نتایج کاهش وزن را ببینید، و قطعا می تواند بدن خود را در راه های دیگر نیز بهره مند شوند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن