ترسناک دلیل موهای خود را نگه می دارد در حال سقوط به گفته کارشناسان

وجود دارد می تواند بسیاری از مسائل اساسی است که می تواند باعث ریزش مو شود. با در نظر گرفتن اگر شما در حال مبار

توسط RECORDEJADID در 20 اردیبهشت 1399

وجود دارد می تواند بسیاری از مسائل اساسی است که می تواند باعث ریزش مو شود. با در نظر گرفتن اگر شما در حال مبارزه با ریزش مو از, می توان آن را سخت بدانید که چرا و چگونه به آن را متوقف کند. به طور خاص, شما ممکن است با توجه به رژیم غذایی خود می تواند شما را تحت تاثیر قرار ،

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از پتانسیل های ترسناک دلیل موهای خود را نگه می دارد در حال سقوط.

hair brush

شاتر

گرفتن نیست به اندازه کافی پروتئین

مو از پروتئین بنابراین اگر شما در حال گرفتن به اندازه کافی پروتئین در رژیم غذایی خود را که می تواند منجر به برخی از مشکلات جدی برای مو خود را. با که در ذهن خود را چک کردن مصرف پروتئین مهم است.

Healthline توضیح میدهد: "خوردن پروتئین کافی مهم است برای رشد مو چرا که فولیکول های مو ساخته شده عمدتا از پروتئین است. کمبود پروتئین در رژیم غذایی نشان داده شده است برای ترویج ریزش مو است."

protein

شاتر

لیام Mahoney متخصص تغذیه از فعال تغذیه نام تجاری نارنجک گفت: اکسپرس: "اغلب مردم در سقوط رژیم های غذایی که پروتئین حذف و یا عادات غیر طبیعی است که باعث می شود آنها به سوء تغذیه پروتئین توسعه. وقتی این اتفاق می افتد بدن را ذخیره مقدار کمی از پروتئین آن را ترک کرده است با تغییر رو به رشد موها به مرحله استراحت. معمولا این طول می کشد حدود سه ماه و سپس موها ریخته و جایگزین رشته های جدید."

hair loss

شاتر

او ادامه می دهد "با این حال, اگر شما به اندازه کافی پروتئین در رژیم غذایی خود تعداد زیادی از رشته های خواهد وارد فاز استراحت به طور همزمان باعث ریزش مو را تبدیل به آشکار است."

hair loss

شاتر

به افزایش مصرف پروتئین خود را سعی کنید ترکیب بیشتر غذاهای با پروتئین بالا به رژیم غذایی خود را. مواد غذایی مانند تخم مرغ و عدس و لوبیا و مرغ همه منابع خوبی از پروتئین است که می تواند به راحتی اضافه شده به اکثر رژیم های غذایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن