شما هرگز حدس بزنید چه Kardashians گرفتار شده بودند انجام در قرنطینه–مردم آنقدر دیوانه!

این Kardashian خانواده واقعا نمی توانید انجام دهید بدون مواجهه با موشکافی از مطبوعات–اما این آخرین اشتباه است

توسط RECORDEJADID در 9 تیر 1399

این Kardashian خانواده واقعا نمی توانید انجام دهید بدون مواجهه با موشکافی از مطبوعات–اما این آخرین اشتباه است واقعی doozy!

واقعیت تلویزیون ستاره ها رو به واکنش برای شکستن قرنطینه برای Scott Disick's birthday on May 26. این هیچ شوخی است.

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

ادامه مطلب: Kelly Ripa فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده اش--ما خیلی شگفت زده کرد!

اگر چه این خانواده شده بود پناه در محل در خانه خود را برای اکثریت رمان coronavirus شیوع این بهار, طرفداران شد و سریع به اشاره است که از خانواده معروف شکست CDC دستورالعمل های اجتماعی فاصله زمانی که آنها را جمع آوری به جشن Disick ماه گذشته.

اگر شما به یاد اسکات تا به حال یک مشکل چند ماه. اول او خواست به دنبال درمان در یک مرکز نوتوانی و سپس با شکست عشق دیرین صوفیه ریچی هفته بعد. Ouch!

ادامه مطلب: Keith Urban فقط اجازه دهید این راز در مورد نیکول کیدمن لغزش--خیلی غمگین!

می تواند شما را سرزنش سابق خود Kourtney, momager Kris Jenner و خود را نزدیک به خواهر در قانون من کیم, Khloe و کندال برای صف آرایی در اطراف او در طول این زمان دشوار است? ما نمی توانیم!

Elle گزارش می دهد که کیم نوشته شده درباره رویداد on Instagram صفحه این ادعا که این اولین بار بود که او تا به حال شده است در اطراف یک گروه از مردم پس از COVID-19. تا شاید!

ادامه مطلب: ما قسم Olivia Culpo مینی لباس نمی تواند هر گونه کوتاه--دیدن این عکس!

علاوه بر این, Kourtney

در مورد حزب پس از آن دریافت میکند. او پاسخ داد که وجود دارد کمتر از ده نفر در حزب و هر کس که بوده است ایمن ماندن قبل از آن. Kris Jenner با این نسخهها کار سخت است اما پیش فرض سخت تر شد!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب