شما هرگز حدس می زنم آنچه Prince Harry & Meghan Markle گرفتار شده بودند انجام در قرنطینه–طرفداران ناجور!

شاهزاده هری و Meghan Markle رسما ساخته شده خود تفرج پس از مهاجرت به لس آنجلس. نبود هر چیز بزرگ که درو جمعیت بز

توسط RECORDEJADID در 16 اردیبهشت 1399

شاهزاده هری و Meghan Markle رسما ساخته شده خود تفرج پس از مهاجرت به لس آنجلس. نبود هر چیز بزرگ که درو جمعیت بزرگ—ما هنوز در برخورد با جهانی همه گیر ، این زن و شوهر بی سر و صدا تحویل مواد غذایی به نیازمندان ساکنان لس آنجلس.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

هری و مگان نگه داشته اند نسبتا پایین مشخصات پس از مهاجرت به ایالات متحده. البته پس از لس آنجلس و همچنین بسیاری از ایالات متحده پناه در محل با توجه به کروناویروس همه گیر وجود ندارد, بسیاری از افراد مشهور رؤیت است.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

پوشیدن کلاه و پوشش صورت دوک و دوشس ساسکس بودند به سختی قابل تشخیص به عنوان آنها ساخته شده و دور خود ارائه مواد غذایی برای پروژه فرشته غذایی است. پروژه فرشته غذایی غیر انتفاعی است که آماده و ارائه پزشکی متناسب با مواد غذایی برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

هری و مگان کمک به ارائه مواد غذایی برای کم درآمد واحدهای مسکونی برای معلولان و نیازهای ویژه ساکنان. آنها حتی چند توقف در داخل ساختمان. غیر انتفاعی را, مدیر اجرایی, ریچارد ایوب گفت که هری و مگان نگهداری پایین مشخصات خود در سراسر داوطلبانه کار می کنند و که او "به طور کامل افتخار' به آنها را در هیئت مدیره.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

چرا هری و مگان تصمیم به گام در L. A. در طول یک بیماری همه گیر? "چه Meghan گفت که او می خواست برای نشان دادن هری لس آنجلس از طریق چشم انسان دوستی. آن را فقط زیبا,' ایوب اضافه شده است. زن و شوهر همچنان به تعجب طرفداران خود را دارد و مطمئن می شود بیشتر در آینده نزدیک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن