شما هرگز حدس می زنم آنچه Ariana Grande فقط گرفتار شد انجام–طرفداران آنقدر دیوانه!

Ariana Grande سخت کار می کند اما متنفر کار سخت تر! این خواننده در حال حاضر رو ادعا می کند از رپر Tekashi 6ix9i

توسط RECORDEJADID در 2 خرداد 1399

Ariana Grande سخت کار می کند اما متنفر کار سخت تر!

این خواننده در حال حاضر رو ادعا می کند از رپر Tekashi 6ix9ine که او و جاستین بیبر خریداری شده خود را در بیلبورد شماره 1 اسلات برای ضربه خود را تنها "گیر با U." ما حتی مطمئن نیستید که چگونه است که حتی ممکن است اما در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این بحث:

ادامه مطلب: تیلور سویفت و جو Alwyn فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

در صورتی که شما آن را از دست رفته ستاره پاپ کاهش یافته و همکاری خود را در جریان سیستم عامل در هفته گذشته. این آهنگ یک موسسه خیریه به نفع اولین پاسخ دهندگان و منتشر شد با تصویری شامل فیلم برای روز مادر. وای!

Tekashi, نام واقعی, Daniel هرناندز نیز منتشر شد اولین آهنگ از آنجا که زندانی "Gooba" در همان روز 8 مارس.

در نهایت بیلبورد نمودار ثبت گراند و جاستین بیبر در شماره 1 دوجا گربه "می گویند تا" ریمیکس با Nicki Minaj در شماره 2 و هرناندز "Gooba" در شماره 3. تمام آهنگ های بزرگ اگر شما از ما بخواهید!

ادامه مطلب: گوئن استفانی & Blake Shelton فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

اما در حال حاضر هرناندز ادعا می کند که این بیلبورد شماره جعلی بودند چرا که آهنگ او شده جاری بیش از 200 میلیون بار یا بیشتر از هر یک از دیگران توسط "جان یک تن را گرفت." او همچنین ادعا می کند که گراند و جاستین بیبر اردوگاه در حال گناه از خرید 60,000 واحد از این آهنگ به فشار آن را به شماره یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه. مرسی-که ادعا جدی!

در یک ویدیو ارسال شده به خود را Instagram صفحه هرناندز ادعا می کند که پس از نمودارهای' گزارش مقدماتی نشان داد که "با تو" در خواهد آمد و در پنجم جای 60,000 واحد فروش شد به گزارش "خارج از هیچ جا" نتیجه هل دادن آهنگ چهار نقطه.

هرناندز نیز به مطبوعات گفت که تیم خود را راه اندازی کرده است یک "بررسی" پیدا کردن که "شش کارت های اعتباری" استفاده شده بود برای خرید 30,000 واحد از آهنگ. اوه!

در حال حاضر گراند است کف زدن برگشت. "طرفداران من خریداری این آهنگ" او شروع به یک پست طولانی در Instagram. "جاستین طرفداران خرید آهنگ. طرفداران ما خریداری این آهنگ (هرگز بیش از چهار نسخه از هر عنوان قوانین دولت). آنها در حال سوار شدن و یا مرگ motherf--kers و من خدا را شکر هر روز که من آنها را در زندگی من است."

گراند رفت و به سیخ هرناندز بیش از جریان ادعا می کند. "...فروش تعداد برای بیش از جریان. u نمی تواند بی اعتبار ساختن این عنوان سخت به عنوان شما سعی می کنید." Ouch!

او سپس ادعا کرد هرناندز بود بی اعتبار "زحمتکش" و و او را تشویق می کند او را به "فروتن" خود را. اوه ضربه محکم و ناگهانی! دیدن ارسال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن