شما نمی خواهد باور آنچه که ما فقط در مورد مایلی سایرس 'وضعیت رابطه پیدا کرد -او باید تا غمگین!

مایلی سایرس دوباره مجرد است. خواننده / بازیگر انشعاب از دوست پسر کودی سیمپسون پس از نزدیک به ده ماه ، همانطور

توسط RECORDEJADID در 4 شهریور 1399

مایلی سایرس دوباره مجرد است. خواننده / بازیگر انشعاب از دوست پسر کودی سیمپسون پس از نزدیک به ده ماه ، همانطور که برای اولین بار توسط TMZ هفته گذشته گزارش شد. سایرس مدت کوتاهی پس از شکستن این خبر، انشعاب در اینستاگرام خود را به صورت زنده تأیید کرد.

سایرس و سیمپسون برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۹ با هم جمع شدند - دو ماه پس از اینکه کوروش راه هایی را با شوهر لیام همسورث از هم جدا کرد.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

miley cyrus cody simpson relationship status single

سایرس در ۱۴ اوت در اینستاگرام لایو صحبت کرد و به خاطر گزارش اخبار از منبعی که می گوید غیرقابل اعتماد است در حالی که جدایی را نیز تأیید می کند، نسبت به TMZ صحبت کرد.

او گفت: «امروز بیرون آمد که من و دوست پسرم از هم پاشیده ایم.» آن را توسط یک منبع قابل اعتماد تایید شد، حتی اگر هیچ در یک رابطه قابل اعتماد است به جز دو نفر که در آن شرکت می کنند. اما در حال حاضر، دو نیمه نمی توانند یک کل بسازند و ما به صورت انفرادی فقط روی خودمان کار می کنیم تا افرادی شویم که می خواهیم باشیم.»

miley cyrus cody simpson relationship status single

زن و شوهر راه پس از تصمیم گیری که آنها مطمئن نیستید که در آن آنها می خواهند در زندگی خود باشد. به نظر می رسد آنها هنوز در شرایط خوبی هستند و برنامه ریزی برای دیدن یکدیگر به عنوان دوستان.

کورش افزود: «اگر هفته آینده با هم بمونیم و پیتزا ب گیریم، داستان درام درست نکنید. ما 10 سال است که با هم دوست هستیم و به دوست بودن ادامه خواهیم داد. فقط چیزی نکن که نیست.»

miley cyrus cody simpson relationship status single

سایرس و سیمپسون در حال حاضر ثابت می کنند که دوستان حمایتی هستند. سایرس آخرین تک آهنگ خود را با نام «آسمان نیمه شب» درست پس از اعلام جدایی منتشر کرد و سیمپسون برای نشان دادن حمایت خود به اینستاگرام رفت. او در مورد داستانش نوشت: «خیلی به شما افتخار می کنم.»

miley cyrus cody simpson relationship status single

یک منبع نزدیک به کوروش به مردم تایید کرد که هر دو حزب در حال دست زدن به جدایی به خوبی. "او و کودی هنوز هم فوق العاده از یکدیگر حمایت می کنند. هیچ درام وجود ندارد.» این منبع افزود که کوروش بر موسیقی جدیدش تمرکز دارد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de