شما نمی خواهد باور چه خانواده سلطنتی بود و فقط انجام میدهد!

به عنوان زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی در میان coronavirus همه گیر بسیاری از در حال بازگشت به خود را قبل ا

توسط RECORDEJADID در 3 تیر 1399

به عنوان زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی در میان coronavirus همه گیر بسیاری از در حال بازگشت به خود را قبل از همه گیر روال کار—از جمله خانواده سلطنتی بریتانیا. در روزهای اخیر چندین تن از جمله شاهزاده چارلز و همسرش, Camilla, شاهزاده ویلیام و شاهزاده خانم آن دیده شده است در اطراف انجام درگیری های رسمی.

Prince Charles and Camilla

چلپ چلوپ اخبار

مانند بسیاری از کار از ما کار از خانه خانواده سلطنتی تا به حال به تغییر از فرد در درگیری به ویدئو کنفرانس. به عنوان جهان شیفت به عامل مانند "عادی" حتی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش درگیری های اجتماعی خواهد بود در حالی که برای.

Prince Charles, Camilla, and Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

شاهزاده ولز و دوشس کورنوال بازدید کارکنان در گلاسترشر بیمارستان سلطنتی. آنها در ملاقات با کلید کارگران که در خط مقدم از coronavirus بحران است. والا قبلا نشان داد که سخت ترین چیز در مورد بودن در انزوا بود و نه قادر به آغوش او grandkids. دوشس مشترک او قادر به دیدن نوه او برای اولین بار. "نه در آغوش گرفتن آنها است اما آنها را ببینید یک درمان عالی," او گفت:.

Princess Anne

چلپ چلوپ اخبار

شاهزاده خانم آن بازدید دوک گلاستر بازداشتگاه در گلاسترشر برای دیدار با سربازان درگیر با COVID-19 عملیات. شاهزاده ویلیام بازدید Kings Lynn آمبولانس ایستگاه برای تشکر از کارکنان برای کار خود را. سخت اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های مورد استفاده در سراسر تمام بازدیدکننده داشته است.

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار

پس از سه ماه از کار از راه دور ارشد اعضای خانواده سلطنتی خوشحال بودند تا در نهایت مورد و در مورد. به عنوان جهان به آرامی حرکت می کند بازگشت به فعالیت های عادی خانواده سلطنتی خواهد بود همچنین به آرامی بازگشت به روال عادی خود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن