شما نمی خواهد باور آنچه هدف فقط انجام میدهد–ما نمی بینم در آینده و در همه!

هدف این است که در مرکز جدی جنجال پس از هدف استارباکس barista نوشت: "داعش" در جام حذفی به جای نام او. مشتری یک

توسط RECORDEJADID در 1 مرداد 1399

هدف این است که در مرکز جدی جنجال پس از هدف استارباکس barista نوشت: "داعش" در جام حذفی به جای نام او. مشتری یک زن مسلمان به نام Aishah که می پوشد حجاب بود شوکه و ناراحت زمانی که او متوجه آن است. با توجه به سی ان ان از 19 سال توضیح داد: "لحظه ای که من آن را دیدم من غرق شد با بسیاری از احساسات."

او ادامه داد: "من احساس خوار و پس humiliated. این کلمه ای است که میشکند مسلمان شهرت در سراسر جهان است. من نمی توانم بر این باورند که در این روز و سن, چیزی شبیه به این می تواند در نظر گرفته شود قابل قبول است. آن را خوب است."

به عنوان یک نتیجه, Aishah است پر کردن یک تبعیض کت و شلوار. نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Target Starbucks

شاتر

حادثه رخ داده در, St. Paul-Midway هدف استارباکس در ژوئیه 1.

سی ان ان توضیح می دهد که عایشه نشان داده خواهد شد فصل مینه سوتا از شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR-MN).

Target

شاتر

توضیح شرایط این رویداد Aishah توضیح داد که barista نمی توانست misheard او: "هنگامی که او خواست برای نام من به آرامی تکرار آن را چندین بار."

سی ان ان به دست آمده و یک کپی از تبعیض در آن کارمند ادعا کرد که او تا به حال نه شنیده Aishah نام به درستی.

با توجه به Aishah "وجود دارد مطلقا هیچ راه او می تواند آن شنیده می شود عنوان کرد. Aishah است ناشناخته به نام و من مکرر آن را چندین بار."

Starbucks cup

شاتر

بعد از دیدن جام Aishah خواسته به صحبت می کنند به کارمند سرپرست که به او یک نوشیدنی جدید و $25 استارباکس کارت هدیه. Aishah شد و سپس همراهی از محل توسط ماموران امنیتی است.

Target

شاتر

اگر چه هدف است و در عین حال برای پاسخ به Aishah است شکایت رسمی به طور مستقیم از یک سخنگوی این شرکت انجام بحث به ایسنا توضیح داد که آنها می خواهند "هر کسی که مغازه ها با ما احساس استقبال و ارزش و احترام است و ما به شدت منع تبعیض و آزار و اذیت در هر فرم."

اما آنها به نظر می رسد به این باور است فقط یک سوء تفاهم تاسف. این بیانیه ادامه می دهد: "ما باید به بررسی این موضوع و بر این باورند که آن را عمدی اما یک اشتباه تاسف است که می تواند اجتناب شده است با یک روش ساده روشن شدن. ما در حال گرفتن اقدامات مناسب با اعضای تیم از جمله آموزش های اضافی برای اطمینان از این رخ نمی دهد دوباره."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن