شما نمی خواهد باور آنچه کوین هارت تا به حال در مورد الن DeGeneres می گویند -آیا او جدی است؟!

با توجه به slew از اتهامات مطرح شده علیه الن DeGeneres و نشان می دهد او ، از جمله آنهایی که می گویند میزبان پر

توسط RECORDEJADID در 4 شهریور 1399

با توجه به slew از اتهامات مطرح شده علیه الن DeGeneres و نشان می دهد او ، از جمله آنهایی که می گویند میزبان پرورش "سمی" محیط کار ، برخی از افراد مشهور شروع به صحبت کردن در حمایت از میزبان بحث نشان می دهد.

کوین هارت، یکی از دوستان نزدیک الن ، یکی از افراد مشهور برای انجام این کار بود و تصمیم او قطعا واکنش های مخلوط از طرفداران بدست آورد.

به خواندن برای جزئیات ادامه بده.

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند

Kevin Hart

Shutterstock

هارت در یک عمومی در اینستاگرام تصویری The Ellen Show از یکی از ظاهرهایش را در نمایش الن به اشتراک گذاشت و یک زیرنویس طولانی برای دفاع از DeGeneres اضافه کرد.

هارت نوشت: «دیوانه وار است که ببینم دوستم از طریق آنچه که علناً از بین می رود، پیش می رود. من الن را برای سال شناخته شده و من صادقانه می توانم بگویم که او یکی از dopest مردم در سیاره [...] است. او از روز اول با خانواده ام و تیمم با عشق و احترام رفتار کرده است. اینترنت تبدیل به دنیای دیوانه منفی شده است.... ما در حال عاشق شدن با مردم سقوط. راستش غم انگيزه... کي اومديم اينجا؟"

Ellen DeGeneres

Shutterstock

او ادامه داد: «من در کنار آنهایی ایستادهم که می شناسم و دوستشان دارم. مشتاقانه منتظر آینده ای که در آن به دوست داشتن یکدیگر برمی گردیم.... اين مزخرف بايد متوقف بشه امیدوارم به زودی از سبک خارج شود.... این به معنای بی اعتنایی به احساسات دیگران و تجربیات آنها نیست.... به سادگی نشان می دهد که تجربیاتم با دوستم چه بوده است. دوستت دارم براي زندگي الن..."

به نظر می رسید که الن از نمایش حمایت دوستش قدردانی می کرد. به گزارش مردم، این دو به تازگی برای ناهار با هم در ساحل رزوود میرامار در مونتسیتو، کالیفرنیا دیده شدند.

Kevin Hart

Shutterstock

با این حال، طرفداران از او خوشحال نبودند، بسیاری از او را به دلیل عدم تشخیص اینکه الن ممکن است با او (به عنوان یک مشهور) متفاوت از رفتار با کارکنانش رفتار کند، مورد انتقاد قرار می دهند.

یکی از منتقدان اظهار نظر، "متوجه تمام وبلاگ تایید چسبیده برای الن؟ این یک دایره بسته است و ما دعوت نمی کنیم.»

یکی دیگر نوشت: "این به وضوح در مورد چگونگی رفتار او با دوستان مشهور خود نیست. درباره این است که او چگونه با کسانی که پشت صحنه هستند رفتار می کند، که صدا یا سکویی که شما انجام می دهید را ندارد.»

Ellen DeGeneres

اسپلش نیوز

هارت تنها مشهوری نیست که به دفاع الن آمده است. الک بالدوین، جی لنو، اشتون کوچر، کتی پری و دایان کیتون نیز علناً علیه شایعات پیرامون دجنرس سخن گفته اند.

آنها به خاطر دفاع از میزبان با واکنش های مشابهی مواجه شده اند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de