شما باید شستن بالش خود را هر هفته در قرنطینه–اینجا چرا

شستن ملافه و ملحفه به طور منظم است که بخش مهمی از بهداشت خوب. پس از ملافه است که در تماس مستقیم با پوست خود را

توسط RECORDEJADID در 9 خرداد 1399

شستن ملافه و ملحفه به طور منظم است که بخش مهمی از بهداشت خوب. پس از ملافه است که در تماس مستقیم با پوست خود را, آن را یک ایده خوب برای تمیز کردن آن را حداقل یک بار در هفته تحت شرایط عادی است. سلول های مرده پوست و عرق بزاق و میکروب ها می تواند همه را جمع آوری در ملافه خود را تحت شرایط عادی است. با COVID-19 چیدن فرکانس این شوی یک ایده خوب است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای چه کارشناسان می گویند در مورد شستن بالش خود را در قرنطینه!

clean sheets

شاتر

صحبت کردن با HuffPost جاشوا Zeichner, مدیر آرایشی و تحقیقات بالینی در پوست در بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک توضیح اهمیت شستن بالش خود را بیشتر به طور منظم.

laundry

شاتر

او توضیح میدهد: "در حالی که وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع به طور کلی من گفتن در بیماران مبتلا به قطع معمولی بشویید دوره در نیم."

با در نظر گرفتن اگر شما معمولا شستن ملافه خود را هر هفته شما باید شروع به انجام آن یک بار در هفته.

bedding

شاتر

آدری Kunin, یک متخصص پوست و بنیانگذار DERMAdoctor نیز صحبت به HuffPost.

او توضیح داد: "نگرانی که ذرات ویروسی می تواند تبدیل به دام افتاده در درون بافت پارچه و سپس استنشاق در طول خواب را به من توصیه افزایش فرکانس از انجام لباس های شسته شده."

woman sleeping

شاتر

افزایش فرکانس از شستن ملافه خود را یک ایده خوب برای نگه داشتن بهداشت خوب است که حتی بیشتر مهم است در طول قرنطینه. با که در ذهن به عنوان شما پاک کردن بالا لمس سطوح (مانند شمارنده و دستگیره های درب) در اغلب موارد شما همچنین باید نگه دارید در ذهن اهمیت تمیز کردن ملافه و بالش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن