شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن آنچه که خانواده سلطنتی فقط در مورد گفت: Meghan Markle و شاهزاده هری!

مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور رسما یکی! در مه 6, 2020, پرنس هری, و Meghan Markle را جشن اولین تولد statesid

توسط RECORDEJADID در 23 اردیبهشت 1399

مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور رسما یکی! در مه 6, 2020, پرنس هری, و Meghan Markle را جشن اولین تولد stateside. حتی اگر او را از او جدا انگلیسی, fam آنها فرستاده تولد خود خواسته از طریق رسانه های اجتماعی.

Meghan Markle and her son, Archie

چلپ چلوپ اخبار

در مورچه تولد رسمی خانواده سلطنتی Instagram حساب مشترک یک عکس گرفته شده از یک زن و شوهر از روز پس از مورچه تولد. در عکس, ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ دیدار با نوه بزرگ برای اولین بار. Meghan مادر Doria Ragland نیز در این عکس لبخند بر لب با افتخار در نوه اش در Meghan اسلحه. در علاوه بر این به تولد رسمی آرزوها از خانواده سلطنتی Instagram حساب اعضای ارشد خانواده سلطنتی مشترک خصوصی خواسته تولد مورچه را در خود Instagram حساب.

Prince Harry, Meghan Markle and Baby Archie

چلپ چلوپ اخبار

کیت میدلتون و پرنس ویلیام بودند در عمل بیش از حد. آنها به اشتراک گذاشتن یک عکس خانوادگی از مورچه خصوصی رقص در Instagram به جشن خود را برادرزاده تولد. آنها زیر نویس the post "آرزوی مورچه بسیار خوشحال برای اولین بار امروز تولد!"

The British Royal Family

و پرنس چارلز مشترک دست زدن به سیاه و سفید عکاسی از خود را ایستاده در کنار پسرش پرنس هری, برگزاری مورچه در آغوش او. افتخار پدربزرگ زیر نویس پست "تولد بسیار خوشحال به مورچه که تبدیل به یکی امروز."

The British Royal Family

چلپ چلوپ اخبار

مگان و شاهزاده هری مشخص مورچه روز بزرگ با فیلم های دوشس ساسکس خواندن اردک! خرگوش! برای غیر انتفاعی و نجات با داستان کمک می کند که بچه ها که منفی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. حتی اگر مگان و هری دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی آنها خانواده با این وجود. تولد آرزوها از خانواده سلطنتی نشان میدهد که بدون توجه به فاصله و یا درام خانوادگی است که همیشه مهم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن