شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن این دلخراش اخبار در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری رابطه!

طبیعی است برای خواهر و برادر به همراه هر یک بار در در حالی که. در نهایت آنها انجام آرایش و همه چیز خوب به عنوا

توسط RECORDEJADID در 17 تیر 1399

طبیعی است برای خواهر و برادر به همراه هر یک بار در در حالی که. در نهایت آنها انجام آرایش و همه چیز خوب به عنوان طلا. با این حال به نظر می رسد مانند برادران سلطنتی شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در حال گرفتن یک بیت دیگر وصله کردن.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Prince William and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

اگر چه این دو برادر شده اند در زمین لرزان از هری و مگان را اعلام کرد نامزدی خود را در پاییز سال 2017, آن Megxit قرار داده است که فشار بر روی رابطه خود را. حالا که هری زندگی در آمریکا با همسر و پسرش ویلیام و هری رابطه شده بسیار خالیست.

Prince Harry and Prince William

چلپ چلوپ اخبار

یک منبع گفت: "ایالات متحده هفتگی "ویلیام خیلی خسته و با انجام درام از آن همه است." منبع بیشتر نشان داد "دیدن هری قطع روابط با تقریبا در هر جنبه ای از زندگی انگلیسی و هویت است که خیلی سخت به درک." هری و مگان نقل مکان به لس آنجلس, Meghan وطن بازگشت در بهار. این زن و شوهر شده است مشغول انجام کار های خیریه و صرف وقت با خانواده خود را. شاهزاده ویلیام مشغول بوده است به عنوان به خوبی. او و همسرش کیت میدلتون مشغول به کار تمام وقت از خانه در طول بیماری همه گیر.

Prince Harry and Prince William

چلپ چلوپ اخبار

به نظر می رسد مانند جزئیات برادر رابطه به زودی خواهد شد در معرض. سلطنتی مورخ رابرت Lacey خواهد بود با انتشار یک کتاب جدید در مورد شکاف بین شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در ماه اکتبر. این کتاب با عنوان Battle برادران: ویلیام و هری — دوستی و دشمنی.

Prince William and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

ممکن است نور در انتهای تونل. به نظر می رسد که وجود دارد یک نتیجه مثبت زمانی که پرنس چارلز قرارداد COVID-19 قبلا در این سال آن را مجبور برادران به عقب بر گردیم در تماس باشید. یکی دیگر از منابع نزدیک به هری گفت: آمریکا هفتگی که هری نیز با تکیه بر ویلیام به عنوان او در تلاش برای تنظیم به زندگی جدید خود را در کالیفرنیا است. به نظر می رسد که مهم نیست که چقدر تیره و تار رابطه برادران وجود دارد خواهد بود برای هر یک از دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب