شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این, اصلی, بمب, در مورد هری پاتر و شاهزاده و شاهزاده ویلیام که درست کردم!

شاهزاده هری و پرنس ویلیام به حال یک رابطه تیره و تار اما گزارش های اخیر نشان می دهد که برادران باید وصل. با پد

توسط RECORDEJADID در 5 خرداد 1399

شاهزاده هری و پرنس ویلیام به حال یک رابطه تیره و تار اما گزارش های اخیر نشان می دهد که برادران باید وصل. با پدر خود پرنس چارلزتست مثبت برای COVID-19 هری و ویلیام شد در نهایت قادر به کنار گذاشتن اختلافات خود را.

Prince William and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

کتی elizabeth banks سلطنتی متخصص گفته سرگرمی امشب در مورد تقویت ارتباط: "وجود داشته است به وضوح برخی کاملا اصلی شکاف در این رابطه اما همه چیز رو بهتر و من می دانم که ویلیام و هری در لمس در تلفن."

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

او با اشاره به پرنس چارلز' بیماری به عنوان دلیل خود را تمدید ارتباط: "آنها باید انجام تماس های ویدئویی با هم انجام داده اند و بسیاری از خانواده تولد و من فکر می کنم با پرنس چارلز بودن که واقعا مجبور برادران به بلند کردن تلفن و به عقب بر گردیم در تماس است."

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

پرنس چارلز و 71 اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در 25 مارس گزارش داد که او دچار علائم خفیف. پس از آن شاهزاده ولز ساخته شده است که بهبودی کامل.

royal family

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

مشکوک, درام, بین هری و ویلیام تقویت تنش بین Meghan Markle و کیت میدلتون, و, البته, هری, و Meghan تصمیم به ترک خانواده سلطنتی است.

Elizabeth banks ادامه داد: "من فکر می کنم وجود دارد احساس آرامش در هر دو طرف است که این درام در حال حاضر چیزی از گذشته است. این Sussexes هستند را با زندگی جدید خود را [و] Cambridges می توانید به زندگی بدون همه ناراحت و درام است که به وضوح یک معامله بزرگ در پشت صحنه. من فکر می کنم کیت و ویلیام از دست هری و مگان به درجه, اما قطعا آنها از دست هری [بودن] در اطراف و بخشی از زندگی خود را."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب