شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این, اصلی, بمب, در مورد Ellen DeGeneres که درست کردم!

Ellen DeGeneres آمده است در زیر آتش پس از راه او گزارش درمان YouTuber مهمان Nikkie de Jagerیک.k.یک. YouTuber N

توسط RECORDEJADID در 14 اردیبهشت 1399

Ellen DeGeneres آمده است در زیر آتش پس از راه او گزارش درمان YouTuber مهمان Nikkie de Jagerیک.k.یک. YouTuber NikkieTutorials, در مجموعه ای از صحبت های او نشان می دهد.

26 ساله و زیبایی social media star به تازگی به اشتراک گذاشته جزئیات از 22 ژانویه تجربه در این Ellen DeGeneres. آنچه قرار بود یک بازی هیجان انگیز و نشاط بخشی چپ de Jager نا امید کرد.

او پس الن مداخله de Jager در زمان به Instagram برای تشکر از DeGeneres برای دادن این فرصت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با جهان پس از او نوشته شده یوتیوب تصویری که در آن او را به عنوان نما.

اما NikkieTutorials به تازگی به اشتراک گذاشته شده است که تجربه خود را در بحث نشان می دهد در پشت صحنه به مراتب متفاوت از "نوع به یکی دیگر از" فلسفه که 62 سال از کمدین ترویج.

Ellen DeGeneres

شاتر

در مصاحبه با هلندی نشریه &C, de Jager گفت: تجربه خود را در الن بود آنچه که او انتظار آن بود.

NikkieTutorials

شاتر

"'من تماس ساده و بی تکلف اما من نوعی انتظار برای استقبال و با شیرینی توپ: 'به انجمن خوش آمدید The Ellen DeGeneres Show!' اما به جای من استقبال شد عصبانی کارآموز بود که کمی overworked. من انتظار داشتم که یک دیزنی نشان می دهد اما رو Teletubbies پس از تاریکی" او گفت:. "هر مهمان بود خصوصی, توالت, اما من نمی. من مجاز به استفاده از نزدیکترین توالت, چرا که آن را متعلق به برادران جوناس. چرا آنها خصوصی, توالت, من فکر می کردم."

Ellen DeGeneres

شاتر

به طور کلی de Jager خوشحال بود قادر به دست آوردن تجربه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را حتی اگر تجربه ملاقات با او را بت DeGeneres چپ او احساس کمی خسته.

Ellen DeGeneres

شاتر

به گزارش E! اخبار de Jager قبلا صحبت در مورد الن تجربه در هلند نشان می دهد De Wereld Draait درب و به سادگی گفت: کمدین نیست بسیار خوب است. "این خوب است که به شما می گویند 'سلام' قبل نشان می دهد...او این کار را نکرد. الن فقط یک جهان متفاوت است" این YouTuber به اشتراک گذاشته. اوه!

چه چیزی شما فکر می کنم NikkieTutorials' نظرات در مورد Ellen DeGeneres? اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در نظرات زیر!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن