شما ممکن است بخواهید به نشستن قبل از شنیدن این تغییر بزرگ برای Hulu -آیا آن را حتی ارزش آن؟

اگر ورایزون را داشته باشید، ممکن است شانس داشته باشید. مشارکت بین ورایزون و دیزنی به این معنی است که شما می تو

توسط RECORDEJADID در 1 شهریور 1399

اگر ورایزون را داشته باشید، ممکن است شانس داشته باشید.

مشارکت بین ورایزون و دیزنی به این معنی است که شما می توانید واجد شرایط برای یک بسته نرم افزاری است که شامل دیزنی پلاس، Hulu، و ای اس پی ان پلاس. با این حال ، این دقیقا بهترین معامله برای برخی از مشتریان نیست ، با توجه به آنچه بسته ورایزون شما باید برای خرید واجد شرایط برای بسته نرم افزاری.

برای جزئیات بیشتر به خواندن ادامه دهد.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

woman watching tv

Shutterstock

به گزارش ورگ، هفته گذشته "حامل اعلام کرد که در کنار 12 ماه رایگان دیزنی پلاس جریان آن در حال حاضر از جمله با برنامه های نامحدود، آن را در حال حاضر در Hulu و ای اس پی ان پلاس پرتاب، بیش از حد."

با این حال ، مقاله ادامه می دهد ، "[T]او بسته نرم افزاری کامل تنها به مشتریان در هر دو بازی بیشتر و یا دریافت برنامه های نامحدود تر ، که گران ترین گزینه های ورایزون می رود."

hulu

Shutterstock

بنابراین اگر شما در حال حاضر برای بازی بیشتر ثبت نام و یا دریافت برنامه های بیشتر، این بسته نرم افزاری ممکن است نیاز به شما گلوله باران کردن برخی از پول نقد بیشتر است.

با این حال، وارونه قطعی برای ساخت سوئیچ وجود دارد. مقاله توضیح می دهد، "بر خلاف قبل، که در آن تبلیغی رایگان تنها به مدت 12 ماه خوب بود، در حال حاضر شما ادامه دسترسی تا زمانی که شما با ورایزون در آن برنامه ها باقی می ماند."

remote

Shutterstock

فرانک بولبن، معاون ارشد بازاریابی و محصولات گروه مصرف کننده ورایزون، در مصاحبه ای با سی ان بی سی توضیح داد که این شرکت چگونه آینده را مشاهده می کند.

وی توضیح داد: زنجیره ارزش فعلی کسب و کار رسانه ای کار نمی کند. اون شکسته . محتوا نقش کلیدی برای بازی دارد، اما بسیار متفاوت از آنچه قبلاً بود زمانی که ما بیشتر از یک توزیع کننده برنامه نویسی ویدئویی سنتی [چند کاناله] بودیم.»

hulu app

Shutterstock

این طرح ها در 45 دلار در هر ماه شروع می شود، بنابراین می تواند ارزش آن را به بسته نرم افزاری سیستم عامل جریان با بسته ورایزون خود را. برای قرار دادن آن در زمینه، طرح اساسی Hulu هزینه $5.99/month; دیزنی پلاس ۶٫۹۹ دلار در ماه، یا نرخ سالانه ۶۹٫۹۹ دلار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب