شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد خانواده سلطنتی که Meghan Markle فقط اجازه لغزش!

تنش میان خانواده سلطنتی و Meghan Markle شده است به خوبی مستند شده در ماه های اخیر. زمانی که هری و مگان را اعلا

توسط RECORDEJADID در 15 تیر 1399

تنش میان خانواده سلطنتی و Meghan Markle شده است به خوبی مستند شده در ماه های اخیر. زمانی که هری و مگان را اعلام کرد که آنها خواهد بود در نظر گرفتن یک گام به دور از خانواده سلطنتی, بسیاری از آنها سریع به اشاره است که زن و شوهر به نظر می رسید به دور از پرنس ویلیام و کیت میدلتون.

اما اوایل مصاحبه با مگان و هری نشان می دهد که چیزهایی که نمی شد همیشه تنش بین دو زوج است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Meghan Markle and Kate Middleton

چلپ چلوپ

با توجه به اکسپرسدر سال 2017 مصاحبه با BBC مشعل حسین, مگان توضیح آنچه در آن بود به ملاقات هری خانواده--به طور خاص خواهر و برادر خود را در قانون است.

اول هری توضیح داد: "این بسیار هیجان انگیز بود. منظورم این است که من شما می دانید من می خواهم به دیدن او برای یک دوره از زمان که من به معنای واقعی کلمه را نمی گوید هر کسی در همه. و سپس ویلیام اشتیاق به دیدار با او و پس از آن بود کاترین بنابراین شما می دانید که ما همسایگان ما موفق به دریافت که در یک زن و شوهر از — کاملا چند بار در حال حاضر و کاترین شده است کاملا..."

Meghan interjected, "فوق العاده است."

هری توافق, "شگفت انگیز, همانطور که ویلیام به عنوان به خوبی و پس از آن پدر من به عنوان به خوبی."

Prince William and Prince Harry

چلپ چلوپ

او ادامه داد: "[T]او خانواده با هم بوده اند, شما می دانید یک پشتیبانی محکم و پدربزرگ و مادربزرگ من نیز بوده است — بوده است شگفت انگیز در سراسر کل این روند و آنها شناخته شده برای مدتی."

Meghan Markle

چلپ چلوپ

اوایل این شرح خانواده سلطنتی پذیرایی از مگان و هری یک far cry فعلی خود را از راه دور و شکننده رابطه بود که تشدید تصویر رسانه ها از Markle. هر دو هری و مگان احساس سلطنتی خانواده می تواند در دفاع از او بهتر در برابر شایعات.

در اکتبر 2019, Markle اظهار نظر در رسانه های بریتانیا در گفتگو با Tom Bradby گفت: "بزرگترین چیزی که من می دانم این است که من هرگز فکر نمی کردم که این امر می تواند آسان, اما من فکر کردم این امر می تواند منصفانه است."

Meghan and Harry

چلپ چلوپ

اگر چه وجود دارد به وضوح یک سقوط از بین هری و مگان و ویلیام و کیت, جزئیات رابطه خود باقی می ماند تا حد زیادی ناشناخته است.

اکثر سوالات امیدوارم پاسخ داده شود در زندگی پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن سلطنتی خانوادهاست که در مجموعه ای منتشر خواهد شد این اوت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de