شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که درست کردم!

شایعه شده است در گردش مورد "رویال شکاف" برای چند سال در حال حاضر. آن را سخت به تصور کنید که شاهزاده ویلیام و ش

توسط RECORDEJADID در 20 خرداد 1399

شایعه شده است در گردش مورد "رویال شکاف" برای چند سال در حال حاضر. آن را سخت به تصور کنید که شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری می تواند درگیر یک دشمنی وجود دارد اما به نظر می رسد شواهد رو به رشد است که تنش بین برادران واقعی است.

Prince William and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

مانند بسیاری از معروف دشمنی آن همه شروع می شود با یک دختر. در این مورد آن بود Meghan Markle. سلطنتی خبرنگار کتی elizabeth banks گفت: یک منبع در داخل به او گفت که اذیت حال سقوط کریسمس از سال 2018 است. هری گفت برادرش ویلیام او انجام نمی دهد به اندازه کافی شامل مگان در خانواده سلطنتی.

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

با توجه به کتی منبع "هری احساس ویلیام نبود نورد کردن فرش قرمز برای Meghan و به او گفت ، آنها تا به حال یک بیت از یک سقوط کردن بود که تنها حل و فصل زمانی که چارلز در پا و خواسته ویلیام را به تلاش. این زمانی است که Cambridges دعوت Sussexes به صرف کریسمس با آنها." در آن زمان شایعه شد شناور در اطراف در مورد چگونه مگان و کیت نمی شد و همراه شدن. تمرکز تنها بر همسران برای تا زمانی که هری و ویلیام رابطه عمدتا نادیده گرفته شده است.

Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

ویلیام نگران بود که برادرش و مگان رابطه نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت. حال برادر بزرگتر و برادر خود را نزدیک محرم او ابراز نگرانی خود را. با وجود آن که احتمالا به معنای حسن نیت مشاوره هری مشاهده آن را به عنوان یک انتقاد از خود اتحادیه به مگان. با توجه به تمام تلخیص پوشش خود و مگان رابطه قبل و بعد از ازدواج خود را به هری ناامیدی قابل درک است.

Prince Harry and Prince William

چلپ چلوپ اخبار

ظاهرا برادران روابط تیره و تار شده است از زمان. با هری و مگان ترک انگلستان و دادن نقش خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در آغاز این سال آن را سخت به تصور کنید که برادران باید mended رابطه خود را. اما در حال حاضر که هری است که در ایالات متحده, او به نظر می رسد با تکیه بر برادر خود را بیشتر به ماندن متصل به میهن خود. شاید کمی فاصله است و همه این دو واقعا مورد نیاز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب