شما ممکن است بخواهید خودتان را برای این اخبار بی دست و پا در مورد شاهزاده هری مهار- او نمی تواند جدی!

پس از همه چیز که تا کنون در سال 2020 اتفاق افتاده است، به نظر می رسد چیزی است که می تواند ما را شگفت زده دیگر

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

پس از همه چیز که تا کنون در سال 2020 اتفاق افتاده است، به نظر می رسد چیزی است که می تواند ما را شگفت زده دیگر وجود دارد - اما ما واقعا شوکه شدیم برای یادگیری هدف جدید شاهزاده هری بود.

به گزارش یو اس ویکلی، دوک ساسکس «مصمم است که در هالیوود موفق شود.»

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

prince harry shocking news hollywood

در اوائل سال جاری هری و همسر میغان مارکل تصمیم گرفتند از وظایف سلطنتی خود کنار برگردند. این زوج بیشتر اوقات از زمان اعلام بزرگ به همراه پسرشان آرچی در کالیفرنیای جنوبی زندگی می کنند و به نظر می رسد نزدیکی به زندگی سابق هالیوود و میغان الهام بخش هری بوده است.

prince harry shocking news hollywood

میغان قبل از اینکه دوشس ساسکس شود، بازیگری با نقش های گذشته در کت و شلوار، کارفرمایان وحشتناک و به یاد من بود. یک منبع به یو اس ویکلی فاش کرد که میغان الهام بخش شاهزاده هری بوده است، و او «همیشه رگه خلاقانه ای داشته است.»

prince harry shocking news hollywood

شاهزاده 35 ساله شده است کار بر روی docuseries در مورد هالث ذهنی برای اپل تلویزیون +, و زن و شوهر بنا به گزارش صرف زمان pitching یک پروژه مخفی به شبکه ها در ماه ژوئن.

prince harry shocking news hollywood

اسپلش نیوز

این منبع ناشناس به ما گفت: «کار در صنعت سرگرمی چیزی نیست که او به خصوص به انجام آن به عنوان سلطنتی فکر می کرد، اما از زمان جدایی از Usسلطنتی ها، او اکنون این فرصت را دارد که فرصت های جدید و هیجان انگیزی را کشف کند و نمی تواند صبر کند تا پروژه های آینده اش را از زمین خارج کند.»tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن