شما ممکن است بخواهید خودتان را قبل از شنیدن این بمب عمده در مورد مایلی سایرس ازدواج که فقط کردم از

مایلی سایرس ممکن است هنوز هم "همسوورث" باشد، بر اساس گزارش های اخیر. عشق طولانی مدت ۲۷ ساله ازدواج کرده در دسا

توسط RECORDEJADID در 19 مرداد 1399

مایلی سایرس ممکن است هنوز هم "همسوورث" باشد، بر اساس گزارش های اخیر.

عشق طولانی مدت ۲۷ ساله ازدواج کرده در دسامبر ۲۰۱۸ تنها برای دو نفر از آنها در اوت ۲۰۱۹ جدا شدند هر چند طلاق آنها تا ژانویه ۲۰۲۰ نهایی نشده بود. به نظر می رسید که همه چیز واقعا برای دو نفر از آنها تمام شده بود، اما به نظر می رسد که کوروش هنوز هم ممکن است من را به شوهر سابق خود گره خورده است.

خواندن برای جزئیات ادامه دهید!

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

Miley Cyrus and Liam Hemsworth

با توجه به تقلب ورق، احتمال واقعی است که مایلی هنوز هم نام خانوادگی لیام وجود دارد. مقاله به نقل از فوریه 2019 مصاحبه ای Live with Kelly and Ryan که همسوورث با زندگی با کلی و رایان که در آن او در مورد همسر جدید خود را در نظر گرفتن نام او صحبت می کند.

بازیگر به میزبانان در آن زمان گفت: "مایلی ری همسوورث در حال حاضر، در واقع. او هنوز هم به وضوح به عنوان مایلی سایرس شناخته می شود، اما او نام من، که بزرگ است. فکر کنم اين يکي از بهترين چيزها در اين مورد بود من ازش نخواستم که اسمم رو بگيره ولي اون ميگفت نه البته که اسمت رو ميبرم

Miley Cyrus and Liam Hemsworth

اگر چه این دقیقا تعجب آور نیست، به نظر می رسد مایلی نام خود را به کوروش تغییر نکرده است-- حداقل هنوز.

در مقاله توضیح داده شده است که "البته، این امکان وجود دارد که کوروش می توانست نام خود را به مایلی ری سایرس در پی طلاق ش تغییر دهد، اما تا کنون، هیچ گزارشی نشان نداده است."

Miley Cyrus and Liam Hemsworth

با این حال ، به نظر می رسد نام آنها ممکن است تنها چیزی که به زوج سابق با هم.

مایلی شده است با خوشحالی قدمت زیبا سیمپسون زیبا جدید برای ماه ها، و به نظر می رسد مانند رابطه خود را تنها گرفتن قوی تر است.

برای او، لیام در حال حاضر دوستیابی مدل گابریلا بروکس هر چند آنها را نگه داشته اند جزئیات رابطه خود را بسیار آرام--به خصوص در مقایسه با کورش PDA پر از نوشته ها با سیمپسون.

Miley Cyrus and Liam Hemsworth

همچنین می تواند یک برنامه شلوغ نگه داشتن کورش از رسمی کردن نام خود را تغییر دهید. ستاره مشغول ماندن در سراسر قرنطینه با کار بر روی او "روشن فکر" نشان می دهد بحث و (احتمالا) موسیقی جدید!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن