شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید قبل از شنیدن این راز در مورد هایلی بیبر که فقط

هایلی بیبر شد به نام به تازگی برای بودن "خوب نیست" در حال حاضر ویروسی Infinite. در این ویدئو یک رستوران شهر نی

توسط RECORDEJADID در 8 مرداد 1399

هایلی بیبر شد به نام به تازگی برای بودن "خوب نیست" در حال حاضر ویروسی Infinite. در این ویدئو یک رستوران شهر نیویورک میزبان جولیا Carolan رتبه مشهور او مواجه می شوند در حالی که مشغول به کار در یک رستوران مجلل در این شهر است.

ویدیو صفوف کاملا چند ستارههای از جمله بلا و Gigi Hadid (که او می گوید بودند "به معنای واقعی کلمه خیلی خوب"), Kylie Jenner (که ظاهرا می کند نه نکته هست) و هایلی بیبر.

اگر چه بسیاری از مشاهیر برجسته نیست پاسخ به این ویدئو هایلی بیبر بود–و او پاسخ غیر منتظره بود.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

Hailey Bieber

در Infinite, Carolan توصیف تجارب خود را با خانم بیبر: "این میخوام بحث برانگیز است. من او را ملاقات کرد یک تعداد انگشت شماری از بار و هر بار او خوب نیست."

او افزود: "من واقعا می خواهم به او را دوست دارم اما من به او مانند یک 3.5 بیرون از 10. متاسفم."

او همچنین در مقدمه این ویدئو با عنوان: "اینها فقط تجربیات شخصی من pls را با یک دانه نمک است."

Hailey Bieber

این ویدئو به سرعت رفت و ویروسی و حتی جلب توجه هایلی.

سوپر اظهار نظر دو بار. او نوشت: "فقط در سراسر این فیلم و می خواستم بگم خیلی متاسفم اگر من تا به حال به شما داده vibes بد و یا یک نگرش بد. که تا به حال قصد من!"

Hailey Bieber

او سپس اضافه شده نظر دیگری گفت: "شنیدن نفرت بود که تجربه خود را با من اما خوشحالم که تو به نام من, بنابراین من می توانید انجام دهید بهتر است!! امیدوارم ما دوباره ملاقات بنابراین من می تواند عذر خواهی در فرد است."

طرفداران شد و سریع به ستایش مشهور برای پاسخ به این ویدئو و عذرخواهی. در واقع بیبر دوم نظر کردم تا به 125.2 K را دوست دارد.

Hailey Bieber

برای او بخشی Carolan به طور کامل پذیرفته بیبر عذرخواهی. او پاسخ داد:"ما عاشق پاسخگویی ملکه ... با تشکر sm برای گرفتن وقت برای عذرخواهی — من امیدوارم که ما می توانیم ملاقات دوباره یک روز و بیش از شروع. x."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب