شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید قبل از شنیدن این, بزرگ, بمب, در مورد Ellen DeGeneres که درست کردم!

Ellen DeGeneres مواجه شده است یک تن از جنجال در ماه های اخیر به عنوان بسیاری از مردم جلو آمده متهم نشان می دهد

توسط RECORDEJADID در 14 تیر 1399

Ellen DeGeneres مواجه شده است یک تن از جنجال در ماه های اخیر به عنوان بسیاری از مردم جلو آمده متهم نشان می دهد بحث میزبان بودن ميانگين با وجود شعار "نوع به یکدیگر است."

در قرنطینه این اتهامات را تشدید توییتر به عنوان یک موضوع ایجاد شد به افشای میزبان رفتار گذشته–و اکثر حساب بسیار unflattering. اگر چه DeGeneres هنوز برای پاسخ به–و یا حتی اذعان کرد–هر یک از این شایعات منابع ادعا کرده اند که او "در پایان از طناب."

این همه نیست. ظاهرا این شایعات حتی شروع به تحت تاثیر قرار محبوبیت الن بحث نشان می دهد که می تواند به این معنی حتی مشکل بیشتر برای میزبان.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

Ellen DeGeneres

شاتر

با توجه به فیلم, روزانه, شده است وجود دارد یک تغییر بنیادی در الن بینندگان پس از این اتهامات به نور آمد که تعجب آور با توجه به میزبان دراز مدت موفقیت است.

این مقاله توضیح میدهد:"الن شده در هوا برای هفده فصل و در آن زمان هیچ کس تا به حال هیچ ترس از رفتن درجه در هر نقطه... [الن] دیده می شود تقریبا چیزی جز موفقیت برای نزدیک به دو دهه است."

Ellen DeGeneres

شاتر

با این حال به نظر می رسد که موفقیت رگه ممکن است در آینده به پایان برسد.

این مقاله ادامه می دهد: "این اجرا از موفقیت به نظر می رسد با نزدیک شدن به پایان هر چند با یک رتبه افت 14% یکی ممکن است می گویند آن را با توجه به قرنطینه طبیعت از خود نشان می دهد اما رأی نمی شیب در ماه مارس آنها حذف در حال حاضر."

Ellen DeGeneres

شاتر

اگر چه آن را سخت به بگویید که دقیقا به همین دلیل الن از دست دادن برخی از مخاطبان آن را محتمل است که آن را مربوط به اتهامات علیه خود را میزبان. آن سخت است برای گرفتن یک میزبان بحث نشان می دهد به طور جدی هنگامی که او دیده است تا حد زیادی به عنوان یک منافق.

این مقاله توضیح می دهد که تدارکات الن's رتبه: "برای هفته دوم در یک ردیف الن تا به حال یک امتیاز از 1.5, در حالی که نشان می دهد معمولا & طور مداوم بازدید چشمگیر 2.0 امتیاز. (2.0 امتیاز یعنی 2 ٪ از تمام خانواده در حال تماشای نشان می دهد.) این افراد شروع به تعجب می کنم اگر چنین جدی و با شیب زیادی در حال رفتن به نشان می دهد لغو شد."

Ellen DeGeneres

شاتر

اگر چه میزبان بحث نشان می دهد باقی مانده است آرام در موضوع این افت بینندگان ممکن است با فشار به اذعان شایعات و شاید حتی عذر خواهی برای او رفتار گذشته. در غیر این صورت آن را مانند به نظر می رسد آینده خود را نشان می دهد ممکن است دچار مشکل جدی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de