شما ممکن است نیاز به نشستن قبل از دیدن عکس های بی انتها از Hailey بیبر که فقط منتشر شد

هایلی بیبر آخرین ستاره جلد ووگ هند است. مدل و چهره فعلی Dsquared2 مبهوت در شماره اوت 2020 مجله، نشانه چهارمین

توسط RECORDEJADID در 3 شهریور 1399

هایلی بیبر آخرین ستاره جلد ووگ هند است.

مدل و چهره فعلی Dsquared2 مبهوت در شماره اوت 2020 مجله، نشانه چهارمین ظاهر جلد قابل توجه خود را در سال جاری (پس از استینت در ELLE، Vogue Spain ووگ اسپانیا و ووگ آلمان). در عکس تجزیه به پایین، Hailey سنگ نگاه androgynous در جارچی Gucci’s و شلوار جین از گوچی قبل از پاییز 2020 مجموعه menswear، نگه داشتن آرایش خود را تازه و طبیعی است. ما عاشق پس زمینه سفید اساسی - بدون هیچ رنگ حواس پرتی و یا props، چهره Hailey به طور طبیعی زیبا جلب تمام توجه ما است.

شات پوشش براق توسط زویی گروسمن شکسته شد و توسط پریانکا کاپادیا و میو ریلی مدل بندی شد. آن را در زیر بررسی کنید!

در داخل این موضوع، Hailey ژست بی انتها در کلاه teal نرم و کف تطبیق، نشان دادن خالکوبی ظریف خود را و لحیم کاری برای دوربین. در یک عکس دیگر، او اغوا کننده کشش در حالی که کشیدن تا بالا سفید. او می پیوندد صفوف وبلاگ مانند میراندا کر ،زو سالدانا Rihanna، Beyoncé و ریحانا ، که قبلا مطرح بی انتها برای پوشش می دهد.

به عنوان بخشی از ویژگی وگ هند، Hailey مذاکرات فروپاشی ژانرهای سبک، آوازی در میان یک محیط اجتماعی مبهم و متمایل به میراث خود را. او همچنین در مورد چگونگی تربیت خود را در مقایسه با شوهر جاستین بیبر صحبت می کند ،musing که دوران کودکی خود را بسیار طبیعی تر از او بود.

در حالی که شما ممکن است بر روی جلد یک مجله باشد، شما هنوز هم می توانید به همان خوبی به عنوان Hailey در یکی از این جارچی مرسوم ، مد روز نگاه کنید! آنها را در زیر بررسی کنید.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

Leather Blazer

BLANKNYC وگان چرم جارچی ($ 118)

Khloe Blazer

Cinq سپتامبر Crepe جارچی ($ 395)

Breasted Jacket

نورما کمال تک سینه ژاکت ($ 285)

Breasted Blazer

L'AGENCE Kenzie دو سینه جارچی ($ 675)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de