ویل اسمیت و فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه ما را ویران کرد برای او!

مانند بسیاری از مشاهیر در طول این بی سابقه بار, بازیگر ویل اسمیت به تازگی تجارب خود را با تعصب و نژاد پرستی. ب

توسط RECORDEJADID در 3 مرداد 1399

مانند بسیاری از مشاهیر در طول این بی سابقه بار, بازیگر ویل اسمیت به تازگی تجارب خود را با تعصب و نژاد پرستی. به عنوان یک مرد جوان در فیلادلفیا او به نام n-word در بسیاری از موارد است.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Will Smith

چلپ چلوپ اخبار

پسران بد ستاره تجارب خود را با مفسر سیاسی و فعال آنجلا چاودار در پادکست در یک با آنجلا چاودار. "من در فیلادلفیا" اسمیت به یاد می آورد به ریه. "من تحت شهردار Rizzo. او رفت و از رئیس پلیس برای تبدیل شدن به شهردار و او دست آهن."

Will Smith

چلپ چلوپ اخبار

فرانک ریزو به عنوان کمیسر پلیس شهر قبل از او شد شهردار از سال 1972 تا 1980. او به خوبی شناخته شده برای خود را ضد لغو تبعیض نژادی مشخص پلت فرم. ریزو رابطه با فیلادلفیا, سیاه, جامعه بود دمدمی مزاج و اغلب نژادی متهم شده است. اسمیت در فیلادلفیا به دنیا آمد و در سال 1968 و جوانان خود را صرف در این شهرستان در طول این زمان فرار.

Will Smith

چلپ چلوپ اخبار

"من شده است به نام n----- توسط پلیس در فیلادلفیا در بیش از 10 موارد" او توضیح داد: به ریه. "من متوقف غالبا. بنابراین من درک می کنم آنچه در آن بود در آن شرایط با پلیس است." اسمیت بود خوشحالم که به دیدن Black Lives Matter تظاهرات به دست آوردن پشتیبانی بسیار در سراسر کشور و جهان است. "ما در یک شرایطی است که ما هرگز در قبل از" اسمیت گفت: "تمام جهان است ایستاد و گفت: به آفریقایی آمریکایی مردم ما دیدن شما و ما شما را بشنود. چگونه می تواند به ما کمک کند؟' ما هرگز از وجود دارد قبل از."

Will Smith

چلپ چلوپ اخبار

اسمیت امیدوار است که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به مسیر همچنان به جلب تغییر دهید. او قصد دارد برای حمایت از این جنبش به عنوان به خوبی به عنوان او قادر است. "من به حمایت من ارادت بی پایان به تکامل جامعه و تکامل از کشور و در نهایت جهان را به سمت بزرگترین هماهنگی است که ما قادر خواهید بود برای ایجاد" او گفت:. "من خوشحال هستم برای زنده ماندن در طول این زمان و به خدمت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب