غذاهای کل فقط این تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–آنچه که اتفاق می افتد!

تمام مواد غذایی به تازگی اعلام کرد یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه. به عنوان بسیاری از فروشگاه های مواد غذای

توسط RECORDEJADID در 17 خرداد 1399

تمام مواد غذایی به تازگی اعلام کرد یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه. به عنوان بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر در حال توسعه صورت ماسک سیاست در حال حاضر آمازون متعلق به زنجیره ای اعلام کرد این امر می تواند ارائه ماسک برای تمام خریداران در فروشگاه های ورودی.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Whole Foods

شاتر

این شرکت اعلام کرد این خبر در یک پست وبلاگ: "در هفته آینده ما خواهد شد با ارائه رایگان ماسک یکبار مصرف به تمام غذاهای کل بازار مشتریان در سراسر کشور زمانی که آنها می رسند در فروشگاه به فروشگاه."

این بیانیه ادامه داد: "اگر مشتریان در حال حاضر نیست خود را در صورت پوشش آنها خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا یک ماسک در ورودی تمام مواد غذایی فروشگاه بازار."

Whole Foods

شاتر

این می رود همراه با این شرکت درخواست کنید که مشتریان که در آن ماسک داخل فروشگاه "[t]o کمک به حفاظت از ایمنی و سلامت اعضای تیم ما و جوامع است."

Whole Foods

شاتر

این شرکت همچنین توضیح داد که خود را کارمند ماسک سیاست در این بیانیه: "در اوایل این هفته ما اعلام کرد ما ارائه بیش از 100 میلیون ماسک برای ما جهانی آمازون عملیات شبکه و غذاهای کل بازار و فروشگاه ها آنها را در دسترس همه همکاران آمازون سرویس تحویل همکاران آمازون فلکس شرکت کنندگان فصلی کارکنان و Whole Foods Market اعضای تیم است."

"ما به اندازه کافی ماسک موجودی به پوشش ما کل عملیات و شبکه فروشگاه ها و ما نیاز به همه در کار ما امکانات و استفاده از آنها اعلام این خبر ادامه داد.

Whole Foods

شاتر

دیگر فروشگاه های مواد غذایی مشابه ساخته شده اند اطلاعیه در مورد ماسک هر چند سیاست های خود را متفاوت است. در واقع بسیاری از فروشگاه نیاز به ماسک صورت برای کارکنان اما نه برای مشتریان با وجود مقامات بهداشت عمومی توصیه که پوشش صورت توان در مکان های عمومی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن