تمام غذاهای فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به فروشگاه خود را با دولت و مردم هستند ناجور!

غذاهای کل خریداران که خو به خود را سخاوتمندانه سیاست بازگشت در طول سال ممکن است بخواهید به خود را پوشش گوش: مو

توسط RECORDEJADID در 5 خرداد 1399

غذاهای کل خریداران که خو به خود را سخاوتمندانه سیاست بازگشت در طول سال ممکن است بخواهید به خود را پوشش گوش: مواد غذایی و زنجیره ای فقط اعلام کرد که آن را به طور کامل لغو میان زمان بحران بهداشتی!

بله درست است شما فقط می خواهید به نگه داشتن آن دسته از چیپس کلم پیچ یا گلوتن رایگان کلوچه حتی اگر شما آنها را دوست ندارند; COVID-19 مجبور شده است که آمازون متعلق به زنجیره ای به توقف مورد علاقه خود را بازگشت سیاست تا اطلاع ثانوی. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

ادامه مطلب: هدف فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

تمام مواد غذایی می پیوندد امثال Publix, Stop & Shop, ShopRite و دیگران در تعلیق تمام, بازده, بورس سهام و بازپرداخت در میان رمان شیوع کروناویروس.

این شرکت فقط تغییر زبان در وب سایت خود را به منعکس کننده تغییر دهید: "برای اطمینان از سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و مشتریان در این مهم با ما تعلیق فعلی ما سیاست بازگشت و فروش همه مگر در مواردی وجود دارد یک مشکل کیفیت با محصول در زمان خرید."

این یک تغییر بزرگ با توجه به اینکه قبل از بحران می تواند بازگشت تقریبا هر چیزی را به مواد غذایی سالم فروشگاه--اغلب اوقات بدون رسید. "اگر شما از خریداری یک مورد از غذاهای کامل و با وجود اگر آن را ناقص یا خارج از تاریخ و یا آسیب دیده آنها ما را از آن بازگشت هیچ سوالات پرسیده شده به صورت کامل قیمت" خریدار فله متخصص David Roif نشان داد در Quora در سال 2018 است.

"ما می خواهیم به دریافت, اما اگر شما آن را ندارید و در مورد چیزی است که ما انجام حتی اگر آن را از دیگر فروشگاه ما را افتخار خود بازگشت." مرسی-پس سخاوتمندانه, راست?

سیاست جدید است که به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس از خریدار به خریدار از طریق آلوده موارد (اگر چه CDC به تازگی نشان داد که ویروس است که کمتر احتمال دارد به گسترش در سراسر سطوح از آنها در ابتدا تصور) و تقریبا در هر زنجیره مواد غذایی گرفته شده همان مراحل است. علاوه بر این فروشگاه می خواهید مشتری در داخل و خارج به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است که قطعا نمی تواند در این مورد اگر وجود دارد بازگشت خطوط. آن را ایمن می گویند که در هر زمان که شما راه رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر شما فقط باید فرض کنیم که تمام فروش نهایی.

اما بسیاری استدلال می کنند که چون از کل مواد غذایی' نقطه قیمت بسیاری از مواد آلی و محصولات تخصص باید وجود داشته باشد برخی از نرمی با بازگشت محصولات می گویند در صورتی که آلی روغن بادام یا کمبوچا آبجو درست نیست و طعم و مزه راست. و این شرکت در حال حاضر رو به واکنش در این مورد در رسانه های اجتماعی.

"من سعی کردم یک طعم جدید از این کمبوچا آبجو و من صادقانه می خواهید به بازگشت به آن" کاربر توییتر lexissxo نوشته شده بر روی پلت فرم در مارس 21.

"متاسفانه همه فروش نهایی در این زمان مگر در مواردی وجود دارد یک موضوع را با این محصول در زمان خرید" Whole Foods' حساب رسمی پاسخ داد. "ما در حال متاسفم برای هر زحمتی این ممکن است باعث شود." اوه!

بنابراین--شما چه فکر می کنید ؟ شما هنوز هم می تواند خرید در کل غذاهای داده شده این ممنوعیت سفت و سخت بر روی برمی گرداند ؟

ادامه مطلب: غذاهای کل فقط ساخته شده یک به روز رسانی عمده به فروشگاه خود را, سیاست و مشتریان هستند ناجور!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب