ما به سختی می تواند تشخیص گیگی حدید در حال حاضر –او به نظر می رسد تا متفاوت!

گیگی حدید به خاطر امضایش نگاه بلوند شناخته شده است، اما به نظر می رسد که مدل ممکن است به تازگی چیزها را تغییر

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

گیگی حدید به خاطر امضایش نگاه بلوند شناخته شده است، اما به نظر می رسد که مدل ممکن است به تازگی چیزها را تغییر داده باشد.

این جوان ۲۵ ساله با ارسال سلفی در داستان های اینستاگرام خود، یک مدل موی سبزه جدید را نشان داد. اگرچه ممکن است فقط فیلتر او را انتخاب کرده بود، طرفداران سریع به تعجب اگر گیگی یک تغییر دائمی تر ساخته شده بود. در هر صورت، او فوق العاده به نظر می رسد اگر چه این نگاه جدید واقعا بر شباهت خود را به خواهر کوچکتر بلا تاکید می کند.

موهاي جديدش رو اينجا ببين!

نظرت در مورد نگاه جديدش چيه؟

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

Gigi Hadid

حدید بیشتر قرنطینه را در مزرعه مادرش در پنسیلوانیا گذرانده است. در حالی که در آنجا گیگی بیست و پنجمین سالگرد تولدش را جشن گرفته و اعلام کرده است که انتظار اولین فرزندش را با زین مالک دارد.

در ماه آوریل، یک منبع به E گفت! اخبار ، گیگی شده است لذت بردن از قرنطینه در مزرعه. به گفته خودی، مدل «واقعاً از سبک زندگی کم کلید لذت می برد.»

این منبع ادامه داد: آنها زمان زیادی را در فضای باز در میادین باز می گذرانند و فضای زیادی برای خود در خانه دارند. این تغییر سرعت خوبی است و گیگی نمی خواهد به سبک زندگی آشفته ای بازگردد.»

او همچنین شده است با استفاده از این فرصت برای پرسیدن تن مادرش از سوالات پدر و مادر. این منبع توضیح داد: «او آنقدر خوشحال است که از طریق همه این ها با مادرش است و در حال یادگیری بسیار در مورد فرزندپروری است.»

Gigi Hadid

حدید بارداری را بسیار خصوصی نگه داشته است، و تصمیم به انجام این کار را در یک اینستاگرام لایو توضیح داده است. به گفته Elleال ، حدید توضیح داد ، "بدیهی است که من فکر می کنم بسیاری از مردم گیج شده اند که چرا من به اشتراک گذاری بیشتر نیست ، اما مانند ، من از طریق همه گیر باردار هستم ، مانند بدیهی است که بارداری من مهم ترین چیز در جهان در جریان نیست."

او ادامه داد: «این دلیلی است که احساس کردم واقعاً چیزی نیست که جدا از خانواده و دوستانم در میان بگذارم.»

Gigi Hadid

حدید به جای آن انتخاب کرد که به روز رسانی های بارداری را با خانواده و دوستان نزدیکش به اشتراک بگذارد.

او به پیروانش گفت: «من عکس های زیادی از برجستگی ام می گرفتم و برای دوستان و خانواده می فرستادم و خیلی ناز و هیجان انگیز بوده است و سعی می کنم آن را به خوبی مستند کنم چون شنیده ام خیلی ها می گویند، بدیهی است که مطمئن شوید که آن را از دست ندهید».

Gigi Hadid

این بدان معنا نیست که او هرگز این لحظات را به اشتراک نمی گذارند، اما در حال حاضر حدید ترجیح می دهد از پلت فرم رسانه های اجتماعی خود برای انتشار اخبار در مورد جنبش BLM استفاده کند.

او توضیح داد، "و من در آینده هم اینطور چیزها را به اشتراک می گذاریم. من فقط عجله برای انجام این کار نیست، و من احساس می کنم در حال حاضر من فقط می خواهم آن را تجربه، و من در مجله من بسیار می نویسم، و من فقط نمی خواهم در مورد بیدار شدن هر روز در دوران بارداری من نگران و مانند، نگران نیاز به مانند، نگاه ناز و یا ارسال چیزی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن