خارج شده و فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

خارج شده و در حال راه اندازی یک سرویس جدید است که مصرف کنندگان ارائه می دهد یک جایگزین برای Amazon Prime. این

توسط RECORDEJADID در 24 تیر 1399

خارج شده و در حال راه اندازی یک سرویس جدید است که مصرف کنندگان ارائه می دهد یک جایگزین برای Amazon Prime. این سرویس اشتراک, به نام Walmart+قرار است برای راه اندازی بعد از این ماه و آن خدمات مشابه خواهد بود به کسانی که ارائه شده توسط آمازون نخست.

با توجه به Recode منابع متعدد گفته اند "آن را شامل قدرت پردازش مانند همان روز تحویل مواد غذایی و به طور کلی کالا, تخفیف, در, سوخت در خارج ایستگاه های گاز و دسترسی سریع به محصول می پردازد."

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Walmart

شاتر

خدمات هزینه خواهد شد $98 یک سال (ارزان تر از آمازون نخست سالانه حق عضویت) و آن را شامل بسیاری از ویژگی های برای مشتریان از جمله نامحدود در همان روز تحویل مواد غذایی و کالاهای دیگر و محفوظ تحویل شکافها و باز اسلات اطلاعیه ها.

با توجه به چگونه محبوب تحویل مواد غذایی تبدیل شده است در طول Covid-19 و چقدر دشوار می توان آن را برای پیدا کردن باز کردن شکافها در دیگر فروشگاه های مواد غذایی (از جمله غذاهای کامل) این ویژگی های خاص ممکن است جذب مشتریان بیشتر به عنوان تقاضا برای تحویل مواد غذایی را افزایش می دهد.

Walmart shopping cart

شاتر

این همه نیست.

با توجه به Recode, "Walmart+ قدرت پردازش نیز انتظار می رود عبارتند از: تخفیف سوخت در خارج ایستگاه های گاز در اوایل دسترسی به برخی از محصولات می پردازد و اسکن و به سرویس است که اجازه می دهد خریداران به اتمام در فروشگاه های وال مارت و بدون انتظار در خط یک ابزار خارج شده و به طور خلاصه تست شده اما قطع نزدیک به دو سال پیش است. یک Walmart+-مارک کارت اعتباری را نیز معرفی می شود در برخی از نقطه بعد از راه اندازی."

Walmart app

شاتر

به علاوه خارج شده است برنامه ای برای اضافه کردن سرگرمی به برنامه (شبیه به آمازون نخست نخست تصویری). این اولین بار است که خارج شده است و به جرأت سرگرمی.

با توجه به مقاله هفته گذشته, خرده فروش, راه اندازی کمپ, رایگان, خانواده, سرگرمی برنامه خارج شده و برنامه به کاربران این تابستان. قابل توجه بسیاری افراد درگیر در پروژه از جمله Drew Barrymore, LeBron James و نیل پاتریک هریس.

Walmart sign

شاتر

در ابتدا خارج+ قرار بود برای راه اندازی در اواخر ماه مارس یا آوریل بود اما با تاخیر به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

اگر چه این سرویس در حال حاضر برای راه اندازی این ماه این امکان وجود دارد که از این که با تاخیر بیشتر است. با توجه به اخبار CBS "خارج شده و کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد خدمات و یا آن انتظار می رود راه اندازی, تاریخ, اما تایید کرده است که اشتراک ارائه شده در این آثار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن