خارج شده و فقط شگفت انگیز ترین اطلاعیه همیشه ما می تواند آن را باور نمی کند!

خارج شده و فقط یک اطلاعیه در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای مراقبت از کارکنان خود را در طول بیماری همه گیر.

توسط RECORDEJADID در 30 اردیبهشت 1399

خارج شده و فقط یک اطلاعیه در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای مراقبت از کارکنان خود را در طول بیماری همه گیر. در واقع هر دو خارج شده و باشگاه سام باید هر دو تصمیم به دادن پاداش به کارگران خود را در ماه ژوئن.

زنجیره ای اعلام کرد که آنها را به پاداش به مقدار بیش از $390 میلیون ترکیب را به کارکنان ساعتی در سراسر ایالات متحده است. در توضیح این تصمیم آنها اعلام کرد که امیدوار است این پول را "تشخیص [کارگران] را برای کمک های بسیاری به جوامع در سراسر کشور بی سابقه ای در طول این زمان."

Walmart employee

شاتر

با توجه به شرکت مطبوعاتی پاداش را به "ساعتی همکاران در فروشگاه های باشگاه های زنجیره تامین و دفاتر رانندگان و دستیار مدیران در فروشگاه ها و باشگاه است."

تمام وقت ساعتی کارگران دریافت خواهد کرد $300 و کارگران پاره وقت دریافت خواهد کرد $150. پاداش پرداخت خواهد شد در ژوئن 25.

Walmart store

شاتر

این اولین بار نیست که خرده فروشان داده اند پاداش در طول شیوع کروناویروس. در مارس 2, خرده فروشان کارکنان پاداش به ارزش یک ترکیب $365 میلیون. علاوه بر این در روز 30 آوریل خرده فروش به کارکنان خود پاداش سه ماهه (به ارزش ترکیب $180 میلیون) زود است.

Walmart

شاتر

در یک مصاحبه مطبوعاتی جان Furner, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Walmart ما توضیح داد: "خارج شده و باشگاه سام همکاران همچنان به انجام کار قابل توجه و مهم است ما پاداش و قدردانی از آنها."

Walmart shopping cart

شاتر

او ادامه داد: "در سراسر کشور در حال ارائه آمریکایی ها با مواد غذایی, پزشکی و لوازم آنها نیاز دارند در حالی که رفتن بالا و فراتر از نرمال محدوده شغل خود را – پشتکار مطابق با اصول بهداشتی امکانات خود را ساخت مشتریان و کاربران احساس امن و خوش و دست زدن به شرایط دشوار با حرفه ای و فضل است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
مقالات مشابه
نظرات کاربرن