VANKYO اوقات فراغت 410 [2020 به روز رسانی] مینی پروژکتور بررسی

نقد و بررسی – زمانی که من جوانتر بود من تا به حال یک پروژکتور به جای تلویزیون. من عاشق تصویر بزرگتر اما به عن

توسط RECORDEJADID در 3 خرداد 1399

نقد و بررسی – زمانی که من جوانتر بود من تا به حال یک پروژکتور به جای تلویزیون. من عاشق تصویر بزرگتر اما به عنوان به شدت مورد استفاده در اتاق نشیمن تلویزیون آن را دور از ایده آل: هر نور در اتاق کاهد از تصویر ثابت سر و صدای فن آزار دهنده بود و واحد را شکست و پس از کمتر از یک سال استفاده کنید. حتی اگر آن را تا به حال خراب من در مسیر استفاده از لامپ برآورد طول عمر تا پایان سال 2 ساخت آن گزاره گران قیمت در طول زمان است. من فکر می کنم VANKYO اوقات فراغت 410 [2020 به روز رسانی] مینی پروژکتور ممکن است آمار کامل نقطه شیرین برای بسیاری از افرادی که به دنبال یک پروژکتور به عنوان یک ثانویه/گاه به گاه استفاده از دستگاه. VANKYO بود خوب به اندازه کافی به ارسال 120" روی صفحه نمایش برای کمک به بررسی و نگاه به جلو به بسیاری از تابستان فیلم شب به آمده!

آنچه در آن است ؟

این VANKYO اوقات فراغت 410 [2020 به روز رسانی] مینی پروژکتور تعریف پروژکتور LED. آن است که به بازار عرضه شده به عنوان یک دستگاه سرگرمی مناسب برای تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و بازی کردن بازی ها. VANKYO به طور خاص هشدار می دهد که آن را به خوبی مناسب برای متن مبتنی بر محتوا مانند اسلاید ارائه و تایید می کنم که متن نسبتا تار.

چه چیزی در جعبه ؟

موجود در جعبه:

 • VANKYO اوقات فراغت 410 [2020 به روز رسانی] مینی پروژکتور
 • قابل تنظیم سه پایه
 • بند ناف قدرت (ما 2-چنگک صاف کردن)
 • ویدئو RCA Connector
 • کابل HDMI
 • از راه دور
 • دفترچه راهنما و راهنمای شروع سریع
 • مورد سفر
 • قابل تنظیم "پا"

این سفر مورد بهتر از من انتظار می رود به صورت رایگان و اضافی آن را ایمن بسته همه شامل موارد با یک بیت از اتاق به فراغت (کامل فضا برای اضافه کردن یک جریان دستگاه مانند یک Chromecast یا Roku)

پروژکتور خود را امن با تسمه و مواد/دوخت/زیپ تمام شد با کیفیت خوب در بررسی من واحد است.

مشخصات سخت افزاری

 • "1080P پشتیبانی" وضوح تصویر (رزولوشن 720P است)
 • 4000 لوکس روشنایی (لوکس اندازه گیری روشنایی بیش از یک منطقه به طوری که این آمار متاسفانه بی معنی از آنها مشخص نیست به اندازه منطقه اندازه گیری)
 • پشتیبانی از صفحه نمایش از 33" 200" در یک طرح فاصله 3.6 ft به 21.7 ft
 • سازگار با VGA, USB, SD, AV و ورودی HDMI
 • ساخته شده در بلندگو (نه استریو)

طراحی و امکانات

در بالا ما باید تمرکز خود شماره گیری کنترل وضعیت نور LED و مفید "نیست خیره به نور یا مغز شما خواهد X" هشدار.

در سمت چپ واحد ما AV/RCA ورودی VGA و USB و کارت SD به عنوان به خوبی به عنوان قدرت اتصال. من غافلگیر شده بود که نوع USB پورت تغذیه می تواند به رسانه ای واحد که قبول USB power (مانند Chromecast و Roku برتر). من می توانم پیدا کردن اطلاعات دقیق در ولتاژ/شدت جریان برق برای این بندر پس از آن ممکن است کار به منظور تامین برق برای همه نوع از دستگاه های, اما آنهایی که من در بالا ذکر شد کار بزرگ برای ساعت ها با آن است.

و در پشت ما یک استاندارد HDMI پورت از راه دور مادون قرمز سنسور صوتی در, صوتی و کیستون تنظیم است. من تست چندین دستگاه با ورودی HDMI از جمله Chromecast ، Roku برتر و انواع لپ تاپ ها و همه مشغول به کار به عنوان انتظار می رود. از راه دور مسابقات عملکرد دکمه در بالای پروژکتور و شناسایی شد به راحتی از 30 پا و به طرف واحد است. کیستون تنظیم خوب است برای سناریو که در آن شما پروژکتور بالاتر یا پایین تر از صفحه نمایش را جبران کشش اثر شما را ببینید که در سناریو. آن را می توانید تنظیم کنید و حدود 15 درجه در بالا و پایین و معمولی بود که به اندازه کافی برای همه چیز من انداخت و در آن (اما ممکن است به اندازه کافی اگر سقف نصب شده بسیار بالا و یا پیش بینی از کف).

نصب و راه اندازی

VANKYO مهربانی خود را ارائه 120 اینچ صفحه نمایش برای تست (فروش جداگانه) بود که به راحتی صحافی تا بین پست برای تست. با هر نور خورشید باقی مانده, تصویر تقریبا غیر ممکن است برای دیدن, اما همه چیز بهبود یافته هنگامی که خورشید مجموعه. من آزمایش با یک دستگاه Roku و همچنین لپ تاپ ها. VANKYO تبلیغ سازگاری با گوشی و تبلت اگر شما صحیح کابل (خود-دستگاه-به-کامل-HDMI) اما من نمی هر گونه موجود به آزمون. راه اندازی پروژکتور به عنوان ساده به عنوان متصل کردن همه چیز در, سکس سه پایه و سپس یادگیری چگونه برای قفل کردن سه پایه در هنگام پروژکتور نگه داشته و اوج به آرامی به عقب (کمی فشار به سمت "قفل" طرف تنظیم اهرم ترفند قفل کردن آن را در محل). شامل سه پایه احساس ضعیف ترین قسمت از مجموعه آن را دشوار است برای گرفتن پروژکتور کاملا متمرکز بر روی صفحه نمایش و پس از آن قفل شده است و این امر اغلب شیب چند درجه به عنوان من سعی کردم به آن را قفل. خوشبختانه این یک استاندارد دوربین سه پایه کوه در پروژکتور بنابراین شما می توانید ارزان سه پایه دوربین است که به شما کنترل بیشتر بر ارتفاع و موقعیت. هنگامی که شما باید پروژکتور را در موقعیت صحیح شما می توانید تنظیم "کیستون" که به طور موثر امتداد تصویر برای جبران کم یا زیاد پروژکتور موقعیت. در نهایت شما تنظیم فوکوس با تمرکز زیادی در چرخ بالا لنز. آن را بسیار آسان برای دریافت به کیستون و تمرکز گرفته شده.

عملکرد و استفاده از

هنگامی که آن را تاریک, تصویر نگاه بسیار خوب است. من با استفاده از حدود 100 اینچ تا 120 اینچ صفحه نمایش (برای جلوگیری از برخی از چین و چروک بر روی لبه اگر شما تا به حال بهتر صفحه نمایش شما می تواند قطعا به بزرگتر). رنگها زنده و در راحت دور مشاهده تصویر فقط به اندازه کافی تیز برای فیلم ها و بازی ها. وجود دارد که در آن صحنه من احساس مانند یک واقعی با رزولوشن 1080P خواهد کمک کرده اند اما برای بسیاری از تست دوره من متوجه نیست در همه. این "1080P پشتیبانی می کند" ادعا می کنند صرفا به این معنی است که پروژکتور را گزارش به منبع دستگاه که آن را پشتیبانی از 1080P. اگر کامل 1080P سیگنال فرستاده شده است و سپس پروژکتور خود را downscales آن را به 720P, تایید شده توسط آزمایش من, من می توانید ببینید هیچ تفاوتی در کیفیت تصویر بین 720P و 1080P خروجی.

صحنه های تاریک مانند تصویر بالا نگاه فوق العاده به عنوان طولانی به عنوان دیگر منابع نور از بین رفته اند اما این طبیعت پروژکتور به طور کلی در – هر ولگرد نور و سیاه به خاکستری. Y بال و کراوات بازدارنده نگاه تار در شات بالا اما سنگین صحنه های اکشن با بسیاری از جنبش در واقع نگاه بزرگ.

من متصل به لپ تاپ از طریق HDMI و همچنین برخی از موشک های لیگ برتر است که یک معیار برای ورودی تاخیر. با بسیاری از جریان خدمات و برخی از تلویزیون, این می تواند احساس بسیار عجیب و غریب اگر تصویر دارای یک تاخیر. من نسبتا حساس به این موضوع اما با این پروژکتور من نمی تواند احساس هر گونه تاخیر بین ورودی و در تمام صفحه نمایش.

رنگ شد بهتر از من انتظار می رود وجود دارد تنظیمات در منو برای رنگ/رنگ/کنتراست/روشنایی اما من در بر داشت این پیش فرض باید به میل من. در تمام آزمون ویدئوها من سعی کردم همه چیز نگاه درست به زندگی نه بیش از حد و یا اشباع شده است. سیستم منو خوب بود هیچ وحشتناک انگلیسی ترجمه یا منوهای عجیب و غریب یافت می شود. همه انتظار می رود کنترل و تنظیمات آسان به حرکت با هر دو از راه دور و یا دکمه های ساخته شده بر روی بالای پروژکتور خود را.

حتی صحنه های تاریک انجام می شود من احساس نمی مانند من از دست دادن جزئیات در زمانی که همه چیز تبدیل به سیاه و خاکستری (هر چند من فکر نمی کنم به سعی کنید بدنام Game of Thrones شب نبرد از فصل 8).

ساخته شده است در بلندگو بزرگ نیست. آن می تواند رسیدن به یک حجم مناسب و معقول, من می توانم شنیدن همه چیز را در یک نمایش یا فیلم بیش از پروژکتور فن سر و صدا (حتی در خارج از منزل) اما آن را برای تلفن های موبایل tinny. فقدان هر باس و مونو راه اندازی به این معنی من همیشه اتصال بلندگو به آن زمانی که من از آن استفاده کنید (3.5 میلی متر جک صوتی استاندارد کار می کند کاملا برای این کار).

چیزی که من دوست دارم

 • تصویر خوب عملکرد برای قیمت
 • سهولت استفاده و راه اندازی
 • USB power delivery برای دستگاه های مانند Roku/آمازون آتش چوب/Chromecast

آنچه که من می خواهم تغییر

 • فن سر و صدا بود نسبتا قابل شنیدن در صحنه های آرام
 • ساخته شده است در بلندگو است که فقط با صدای بلند به اندازه کافی برای شنیدن خارج از منزل, اما بزرگ نیست صدا
 • "1080P پشتیبانی" بازاریابی آزار دهنده است هنگامی که به وضوح واقعی از پروژکتور پایین تر است اما در تمام رقابت پروژکتور در محدوده قیمت این ادعا همین است.
 • شامل سه پایه است که تقریبا غیر قابل استفاده. من یا بهبود این و یا آن را حذف و افت قیمت کمی.

افکار نهایی

در این نقطه قیمت من غافلگیر VANKYO اوقات فراغت 410 [2020 به روز رسانی] مینی پروژکتور. به طور کلی کیفیت تصویر و عملکرد خوبی برای فیلم/تلویزیون/بازی و راه اندازی سریع بود و به خوبی کار می کرد با همه چیز من انداخت و در آن (به جز متن مبتنی بر مسائل). اگر شما در بازار برای یک پروژکتور ارزان تر که هنوز کیفیت خوب این ممکن است مناسب برای شما.

قیمت: $119.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط VANKYO.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب