UGears دیفرانسیل مدل مکانیکی آموزشی کیت بررسی

بررسی -- انواع زیادی از تجارب STEM در دسترس برای کودکان و نوجوانان که حمایت از کنجکاوی ، خلاقیت ، تخیل ، مهارت

توسط RECORDEJADID در 23 مرداد 1399


بررسی -- انواع زیادی از تجارب STEM در دسترس برای کودکان و نوجوانان که حمایت از کنجکاوی ، خلاقیت ، تخیل ، مهارت های حرکتی خوب ، و غیره وجود دارد. من چند در گذشته بررسی ، و در حال حاضر من به تست و بررسی UGears دیفرانسیل مدل مکانیکی مدل.

این چیست?

UGears دیفرانسیل مدل مکانیکی مدل آموزشی کیت مدل آموزشی با راهنمای مطالعه تعاملی به مکانیسم است. است که تنها برای یادگیری اصول و ملزومات کار.

-چي توي جعبه هست

1 x دیفرانسیل آموزشی مدل مکانیکی کیت
1 x جیب یال راهنمای مطالعه مدل
1 x تخته چوبی با قطعات از پیش برش داده شده
1 x کتابچه راهنمای آموزش
1 x شمع چوب موم

طراحی و ویژگی ها

ویژگی

  • تخته های چوبی با کیفیت بالا با جزئیات از پیش برش داده شده و سایر لوازم استاندارد. مونتاژ نیاز به هیچ چسب یا ابزار اضافی. جزئیات با فشار اندک از تخته بیرون می اید.
  • جزئیات راهنمای آموزش رنگ گام به گام. آسان به دنبال – آسان برای یادگیری.
   مثال ها و پیشنهادات برای دست سرگرم کننده خود را در پروژه های.
  • QR کد به راهنمای مطالعه مدل جیبی (ملزومات دیفرانسیل با شرح مکانیسم، اصل کار، ویژگی های اصلی، تعاریف، و فرمول).
  • QR-code to Ugears AR Application. ویژگی های هیجان انگیز جدید از Ugears را تجربه یادگیری خود را حتی بیشتر جذاب!

مشخصات:

این کیت همراه با 4 قالب های چوبی کامپوزیت سوراخ دار (حداقل آن را مانند یک تخته چوب مرکب از نوعی احساس) با قطعات است که شما "فشار" از قالب. 2 ابزار شامل با قالب برای کمک به مونتاژ وجود دارد. برای چرب کردن چرخ دنده ها یک چوب موم شمع کوچک نیز گنجانده شده است.

ساخت

مفهوم و اصل به عنوان در هر تولید کننده:
"دیفرانسیل طراحی شده بود تا اطمینان حاصل شود که چرخ های درایو نشسته بر روی محور یکسان با نرخ متفاوت می چرخند و فواصل مختلف را در یک زمان پوشش می دهد. این مکانیزم به ماشین اجازه می دهد تا بدون اسکی چرخ ها نوبت ایجاد کند، از چرخ لغزش جلوگیری کند، لاستیک پوشی را کاهش دهد و ورود و خارج شدن از نوبت را برای راننده آسان تر می کند. پس از مونتاژ دیفرانسیل، شما می توانید آن را باز کردن فشار اهرم در موقعیت 1 (بالا) و تنظیم هر دو چرخ در حرکت توسط چرخش دنده درایو و یا چرخ. اهرم کنترل قفل صاف چرخ های چپ و راست را به ترتیب به ترتیب با چرخش چپ یا راست به طور مستقل تنظیم می کند. در موقعیت «پایین» اهرم، هر دو چرخ در یک جفت شدگی سفت و سخت به هم متصل شده اند و می توانند هم بچرخند (که توسط چرخ گردان نده یا چرخ پیشران می شود) یا قفل هم زمان (توسط اهرم چرخ)»
اولین کاری که کردم این بود که ابزارها را از قالب بیرون بکشم و همراه با چوب موم شمع کنار گذاشته باشم.
عکس های زیر از برخی مراحل فرایند ساختمان هستند. من سعی کردم به عنوان بسیاری از من می توانم نشان می دهد که ایده چگونه ساخت رفت. حدود اگه 90 دقيقه طول بکشه

فرایند ساختمان کاملا خوب بود و قطعات با هم باقی ماند شگفت آور به خوبی با توجه به اینکه آن است که عمدتا مربع قطعات متصل به سوراخ مربع. محصول به پایان رسید ظریف است هنوز هم تا مقداری به طور کامل. این یک تجربه بزرگ STEM برای یک کودک است که من موافقم باید در اجاره حدود 8 سال سن. ساختمان نیاز به صبر، مراقبت و توانایی به دقت به دنبال جهت.

در اینجا محصول به پایان رسید در عمل است:


همچنین یک برنامه Ugears AR وجود دارد که شما می توانید دانلود کنید و سپس استفاده کنید برای مشاهده کیت شما را در زندگی واقعی راه عملیاتی ساخت.
شما می توانید قطعات یدکی و / یا اضافی از طریق وب سایت Ugears سفارش دهید.

آنچه را که دوست دارم

 • مفهوم طراحی
 • سهولت مونتاژ
 • در دسترس بودن قطعات جایگزین
 • -عامل یادگیری STEM

چه چیزی را تغییر می دهم

 • بدون تغییر ی که من می توانم به آن فکر کنم

افکار نهایی

اگر شما صبر و اگر شما دوست دارید ساخت چیز، سپس حتی به عنوان یک بزرگسال، شما این کیت را دوست دارم. من فکر می کنم که آن را در یک نقطه قیمت خوب است که اجازه خواهد داد که پدر و مادر به ارائه تجارب مقرون به صرفه برای فرزندان خود به خصوص از Ugears ارائه می دهد کیت های مختلف با طرح های مختلف. در حالی که آن را نشانی از مقداری از مراقبت در هنگام ساخت نیاز دارد، برای گروه سنی مناسب به نظر من آن را به خوبی ارزش آن است.

قیمت: 19.90 $
از کجا خرید: وب سایت Ugears
منبع: نمونه این بررسی توسط Ugears ارائه شده است

پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن