معامله گر جو فقط کاهش یافته است, این رشته بمب– و مردم در حال ناجور!

معامله گر جو آن را انجام داده دوباره: آنها حذف محصولات جدید برای تابستان و دهان ما در حال آبیاری فقط شنیدن در

توسط RECORDEJADID در 16 تیر 1399

معامله گر جو آن را انجام داده دوباره: آنها حذف محصولات جدید برای تابستان و دهان ما در حال آبیاری فقط شنیدن در مورد آنها. ما نمی توانیم صبر کنید تا سعی کنید تند کالباس و چیپس و آلی بستنی مخروط های زنجیره ای مواد غذایی واقعا outdone خود را. در اینجا همه چیز را که در مورد به آمار فروشگاه های این ماه:

ادامه مطلب: Chick-Fil-A فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

ادویه کالباس چیپس

شرکت معاون رئیس جمهور از بازاریابی مت اسلون می گوید: "این فقط سالامی, اما آن را به یک کمی از یک درمان متفاوت نیست از کسانی که پخته پنیر گزش." یام!

آلی شکر مخروط

این کاملا به اندازه کلاسیک شکر مخروط حق آمده است در زمان برای بستنی های نجومی. مخروط های آلی هستند و در بسته بندی پلی استایرن-رایگان.

Turkeyless پروتئین بتس

"ما یک پروتئین patty که نوع مانند یک برگر شده است که تعداد زیادی از توجه و ما در حال حاضر در فروشگاه در یخچال بخش می گوید:" اسلون.

Jicama پیچد

15-کالری, نان ذرت مکزیکی, جایگزین است که مناسب برای تاکو شنبه.

وانیل و شکلات و لیمو باتون ویفر, کوکی

"شما حتی می تواند چوب آن در بستنی است که مدال دیگر را به مخروط بستنی" مدیر بازاریابی تارا میلر می گوید. "آن را مانند فانتزی ناهار خوری. جدید رواج خوردم."

جزئیات بیشتر: یکی از مواد غذایی شما هرگز نباید پس از 8 PM دلیل این امر باعث افزایش چربی

ذرت کوکی پخت مخلوط

بهترین از هر دو جهان: جالب نان ذرت طعم و قند کوکی بافت. میلر می گوید: "قرار دادن این دو چیز با هم اما در یک کوکی شیرین که نه بیش از حد شیرین است."

بادام نوشیدنی شکلات

"فکر می کنم از شکلات ساخته شده با شیر لبنی می گوید:" اسلون توصیف آن به عنوان مزه مانند یک "کلاسیک غنی خامه شیرین شکلات."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن