معامله گر جو فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

Scammers به تازگی سعی کردم به استفاده از معامله گر جو مشتریان, پخش كردن جعلی 250 دلار کوپن در Facebook به فروش

توسط RECORDEJADID در 18 اردیبهشت 1399

Scammers به تازگی سعی کردم به استفاده از معامله گر جو مشتریان, پخش كردن جعلی 250 دلار کوپن در Facebook به فروشگاه مواد غذایی. زنجیره ای مواد غذایی به تازگی در پاسخ توضیح داد که این کوپن های آنلاین جعلی بودند.

در یک بیانیه مطبوعاتی معامله گر جو توضیح داد: "از آن شده است توجه ما به ارمغان آورده است که سازمان ممکن است اختصاص به معامله گر جو نام در ارتباط با کوپن های تخفیف و یا هدیه کارت ارائه آنلاین. معامله گر جو بدون ارتباط با این سازمان است. ما نمی ارائه هر گونه معامله گر جو کوپن های تخفیف و یا هدیه کارت آنلاین."

Trader Joe's

شاتر

این بیانیه ادامه داد: "تنها به معنی استفاده می کنیم برای برقراری ارتباط با مشتریان آنلاین از طریق وب سایت ما (www.traderjoes.com) و ما eNewsletter که شما تنها دریافت خواهد کرد اگر شما را انتخاب کرده اند به شنیدن از ما از طریق 'خبرنامه ثبت نام.'"

Trader Joe's

شاتر

به گزارش آسوشیتد پرس اومدی باعث Facebook کاربران: "عجله کن! خود را جمع آوری کوپن رایگان در اینجا."

این مقاله ادامه می دهد: "پس از شما با کلیک بر روی لینک شما را به یک وب سایت که در آن از شما خواسته می شود برای پر کردن نظرسنجی در مورد معامله گر جو. این سایت می گوید شما دریافت کوپن خود را برای کوپن جعلی در عرض دو ساعت است."

Trader Joe's

شاتر

این کلاهبرداری می تواند منجر به برخی از مشکلات جدی است.

آسوشیتد پرس در ادامه "با ارسال کوپن های جعلی آنلاین ، scammers می توانید جمع آوری ترافیک به وب سایت ها نرم افزارهای مخرب را به دستگاه خود و سرقت اطلاعات شخصی خود را و یا حتی پول با توجه به کاترین R. Hutt, ملی, سخنگوی انجمن بین المللی کسب و کار بهتر دفاتر, Inc."

Trader Joe's

شاتر

با که در ذهن برای محافظت از اطلاعات شخصی شما مهم است باید با احتیاط از هر گونه معاملات آنلاین است که به نظر می رسد بیش از حد سخاوتمندانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن