تورنتو رپتورز حتی تا سری در برابر بوستون سلتیکس با برد 100-93

پاسکال سیاکام ۲۳ امتیاز و ۱۱ ریباند داشت تا تورنتو رپتورز را به پیروزی ۱۰۰-۹۳ مقابل بوستون سلتیکس در روز شنبه

توسط RECORDEJADID در 16 شهریور 1399

پاسکال سیاکام ۲۳ امتیاز و ۱۱ ریباند داشت تا تورنتو رپتورز را به پیروزی ۱۰۰-۹۳ مقابل بوستون سلتیکس در روز شنبه برساند که سری نیمه نهایی کنفرانس شرقی خود را در دو بازی هر تکه حتی کرد.

کایل لووری ۲۲ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۷ پاس گل اضافه کرد، در حالی که سرژ ایباکا ۱۸ امتیاز و ۷ تخته داشت. فرد ون ولت با ۱۷ امتیاز چیپ زد و قهرمان بازی ۳ OG Anunoby ۱۱ امتیاز داشت.

این سریال در حال حاضر بهترین از سه عنوان به بازی دوشنبه 5.

جایسون تاتوم ۲۴ امتیاز و ۱۰ ریباند داشت، در حالی که کمبا واکر ۱۵ امتیاز برای سلتیکس داشت.

ادامه مطلب: Buzzer-beater by OG Anunoby lifts Toronto Raptors to 104-103 victory over Boston Celtics

دو روز پس از آنونوبی فک انداختن زنگ ضرب و شتم تنفس زندگی جدید را به امید رپتورز پس از فصل، Lowry فشار سرعت زود هنگام. رپتورها از یک سه ماهه دوم وحشتناک جان سالم به در بردند، و شیار تهاجمی خود را در سومی پیدا کردند. آنها شش سه اشاره گر در یک چهارم به رهبری به عنوان بسیاری از 11 و تا 81-73 با یک چهارم به بازی بودند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

شوت جایلن براون از پشت قوس این تفاوت را با ۵:۱۴ به پنج امتیاز برش داد تا بازی کند. اما Lowry ، آمدن کردن عملکرد ماراتن خود را از 46 دقیقه و 29 ثانیه در بازی 3 -- بیشتر توسط یک بازیکن در این فصل در یک بازی غیر اضافه کاری -- پاسخ داد با سه اشاره گر.

گارد رپتورز که راه را با ۳۱ امتیاز در بازی ۳ رهبری می کرد، کبوتر برای یک توپ شل مقابل تاتوم با ۲:۵۳ برای بازی، زانو به کشاله ران برای دومین بازی متوالی برد.

براون در یک سه متصل شد، سپس اسمارت یک بازی سه امتیازی را تبدیل کرد و این یک بازی پنج امتیازی با ۵۷ ثانیه باقی مانده بود. اما این به همان اندازه نزدیک بود که سلتیک ها می آیند و رپتورز در این فصل در برابر بوستون به ۳ بر ۵ بهبود یافت.

2:09 2020 NBA Playoffs: OG Anunoby's buzzer-beater secures Raptors' Game 3, 104-103 win over Celtics
2020 NBA Playoffs: OG Anunoby's buzzer-beater secures Raptors' Game 3, 104-103 win over Celtics

نیک پرستار که به تازگی به عنوان مربی سال ان بی ای انتخاب شده بود، دوانی کیسی را برای بیشتر پیروزی های حذفی در تاریخ فرنچایز با ۲۲ برد پشت سر گذاشت.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

رپتورز لبه بوستون 104-103 برای جلوگیری از رفتن به پایین 3-0 در این سری -- سوراخ هیچ تیم NBA تا کنون راه خود را از حفر شده است. آیا یک پایان سرسخت مانند پنجشنبه می تواند آن را دشوار به تمرکز مجدد؟

ادامه مطلب: ریک زامپرین -- تورنتو رپتورز ، و طرفداران آنها ، باید تمام توقف بیرون بکشد

پرستار اشاره کرد که رپتورز حداقل این تجربه را پس از کتک زن Kawhi لئونارد در برابر فیلادلفیا که تورنتو را به فینال کنفرانس فرستاده است.

پرستار قبل از نوک آف گفت: "من حدس می زنم ما می خواهیم برای پیدا کردن،" پرستار گفت: قبل از tipoff. "ما ضربه بزرگ به ضرب و شتم فیلی.. و مجبور شد روز بعد سوار هواپیما شود و به میلواکی برود. من خيلي خيلي نگران بودم که قراره خيلي صاف باشيم و ما فوق العاده بازي کرديم . ما خيلي خيلي بدشانس بوديم که اون اولين بازي رو در ميلواکي برنده نشديم

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب