TONOR T20 میکروفون بازو ایستاده نقد و بررسی

نقد و بررسی – هنگام ضبط جریان و یا بازی آن را مهم است که یک میکروفن خوب است که به وضوح می توانید ضبط صدای خود

توسط RECORDEJADID در 4 تیر 1399

نقد و بررسی – هنگام ضبط جریان و یا بازی آن را مهم است که یک میکروفن خوب است که به وضوح می توانید ضبط صدای خود را. اکثر میکروفون با یک پایه کوتاه که طول می کشد تا فضای با ارزش بر روی میز خود و موقعیت میکروفون نزدیک به صفحه کلید خود را به یک منبع ناخواسته سر و صدای محیط از صدای خود را. هر دو از این مشکلات می تواند حل شود با استفاده از یک نوع متفاوت از پایه میکروفن یکی مثل TONOR را T20.

آنچه در آن است ؟

این TONOR T20 تعلیق رونق بازوی میکروفون ایستاده است که سوار خود را به میز و دوباره موقعیت میکروفون خود را به طوری که آن را آویزان در هوا در نزدیکی صدای خود را.

چه چیزی در جعبه ؟

 • رونق بازو
 • یک میز گیره
 • کلیپ میکروفن
 • 3/8 اینچ زن به 5/8 اینچ نر موضوع آداپتور
 • انفصال پاپ فیلتر
 • فوم پوشش
 • چهار کابل
 • دو صفحه آموزش کارت
 • کارت گارانتی

مشخصات سخت افزاری

 • مواد: فولاد
 • وزن: 1.8 پوند
 • حداکثر میکروفن وزن: 4 پوند
 • حداکثر بازوی height: 27.5 اینچ
 • حداکثر میز ضخامت: 2.4 اینچ
 • دلبستگی موضوع: 3/8 اینچ (5/8 با آداپتور)
 • پایگاه چرخش: 360 درجه

طراحی و امکانات

این T20 نسبتا استاندارد طراحی برای رونق بازوی میکروفون می ایستد. پایه گیره به میز کار خود را. رونق بازو دارای دو بخش است که می توان به موقعیت میکروفون خود را که در آن شما آن را می خواهم. بازو میله های ساخته شده از فولاد و همه چیز رنگی و سیاه و سفید.

نصب و راه اندازی

اولین گام برای گیره پایه به میز من. پایه است که به شکل یک پنج ضلعی است و نزدیک به 3 اینچ در سراسر فراهم می کند که یک مقدار خوبی از سطح منطقه و در نتیجه یک پلت فرم پایدار برای بازو. پایین پایه لاستیکی است که به کاهش لرزش و سر و صدا از میز و محافظت از میز من در همان زمان. کل مکانیسم گیره به نظر می رسد فوق العاده قوی به من و من هیچ مشکل باور TONOR ادعا می کنند که آن را پشتیبانی می کند حتی سنگین میکروفون.

میله فلزی که اتصال پایه به گیره گسترش اضافی دو اینچ زیر میز من; آن در نظر گرفته شده برای نگه داشتن من هدفون از راه من زمانی که در استفاده از آنها نیست اگر چه متاسفانه سیستم مدیریت کابل تحت IDÅSEN بلوک های آن است.

در هنگام قرار دادن پایگاه, من تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به آن متصل در پشت میز یا کنار. به عنوان میز من عمیق است (31.5 اینچ) و مانیتور من بلند است (21 اینچ قد بلند بدون پایه) من واقعا نمی تواند آن را به عقب. این امر می تواند بیش از حد و آن را نمی خواهد بیش از رسیدن به بالای 27 اینچی Dell مانیتور. من برای اتصال آن به سمت راست از روی میز کار حدود 13 اینچ از جلو-راست گوشه است که آن را درست پشت سر من Corsair gaming mousepad.

قدم دوم برای حمله به بازو به پایه. این بازو دارای یک استوانه فلزی گرد که ورقه را به پایه. بخش پایین تر از بازوی دارای سه میله های فولادی به جای استفاده از دو میله که بیشترین سلاح را در حالی که بخش فوقانی دارای دو. TONOR می گوید که آنها در حال ساخته شده با کیفیت بالا و با دوام فولاد و آنها قطعا به نظر می رسد مقدار زیادی قوی به من.

مرحله سوم شد و به ضمیمه میکروفون به دست ، من تست T20 با دو میکروفون برای اولین بار با TONOR را TC-777 و سپس با آبی یتی. TC-777 نیست که هیچ ساز و کاری برای اتصال به رونق بازوی بنابراین من پیچ آداپتور به میکروفون شامل کلیپ و سپس پیچ آداپتور بر روی موضوع پایان در بالای بازو. به عنوان من سعی کردم به لغزش میکروفن به میکروفون کلیپ من مواجه می شوند یک بیت از یک مشکل: میکروفون کلیپ طراحی شده است که به صورت یک استوانه میکروفن اما بدن از TC-777 مستطیل شکل است. من می توانم زور آن را, اما آن را کمی بی دست و پا ضرب المثلی میخ مربع در یک سوراخ گرد. متوجه شدم که پیچ و مهره است که دارای کلیپ میکروفون در محل بود به همان اندازه به عنوان یک است که دارای کوه شوک در محل ایستاده از TC-777. من unscrewed هر دو, اما زمانی که من سعی کردم برای اتصال شوک کوه به کلیپ سوراخ نمی خواهد خط; آنها فقط سازگار است. به وضوح (و نه جای تعجب) TC-777 بود طراحی شده برای استفاده با T20; من مانند TC-777 و TC20 اما تا زمانی که TONOR طرح جدید کلیپ میکروفون من توصیه نمی با استفاده از آنها را با هم.

آبی یتی یک داستان متفاوت بود. این پیچ آداپتور در پایه یتی پس از استفاده از یک بیت از WD-40 و سپس پیچ بر روی بالای بازو. من معکوس آن را به طوری که یتی آویزان وارونه و آن را آماده رفتن است. اگر چه قابل ملاحظه ای بزرگتر و سنگین تر از TC-777 در این TC20 تا به حال هیچ مشکلی در برگزاری آن در محل. من نیز متصل پاپ فیلتر که اقدامات 6 اینچ در قطر.

چهارمین گام برای تنظیم بازو و میکروفون.... این بازو می تواند چرخش 360 درجه در افقی که در آن ورقه را به پایه. این باعث می شود آن را آسان به فشار میکروفن به یک طرف وقتی که من از آن استفاده نمی شود. قسمت فوقانی بازو می تواند گسترش عمودی کامل 180 درجه اساسا راست بالا. این موضوع پایان در بالای بازو می تواند محوری 270 درجه ساخت آن آسان به موقعیت میکروفن بالا یا پایین. همه در همه, آن را بسیار انعطاف پذیر طراحی است که به من اجازه برای قرار دادن هر دو میکروفون هر جا که من می خواستم آنها را به رفتن.

عملکرد

من در بر داشت TC20 به هر دو انعطاف پذیر و جامد است. آن انعطاف پذیر است که من با موفقیت قادر به تنظیم آن را به طوری که هر دو میکروفون حدود شش اینچ از دهان من. این کار با TC-777 که کوچک بود و رو به بالا و با یتی که بزرگ و آویزان کردن. این TC20 نیز جامد در زمانی که من محکم گیره و پیچ در پیچ به جای میکروفن باقی مانده است دقیقا همان جایی که من در آن قرار داده است. TONOR ادعا میکند که آن پایه میکروفن می تواند "خود را نگه دارید میکروفون در موقعیت مناسب با بدون لغزش و بدون افتادگی" و این که قطعا تجربه من بوده است. در این سه هفته که من تست آن TONOR میکروفون ایستاده کار می کرد مانند یک قهرمان.

ویژگی های اضافی

TONOR متفکرانه شامل چهار کابل برای مدیریت کابل. این TC20 نمی آید با یک شوک کوه, اما اگر شما در حال حاضر باید آن را سازگار تا زمانی که آن را با این نسخهها کار با 3/8 یا 5/8 اینچ پیوست موضوع.

چیزی که من دوست دارم

 • فوق العاده محکم
 • مقدار زیادی انعطاف پذیر
 • شامل 5/8 آداپتور و پاپ فیلتر

آنچه که من می خواهم تغییر

 • نه چیزی

افکار نهایی

این TONOR T20 همه چیز است که من می خواهم در یک پایه میکروفن هر دو انعطاف پذیر و جامد است. آن را با این نسخهها کار خوب با TONOR را TC-777 و با این نسخهها کار بزرگ با آبی یتی. من بسیار خوشحال هستم که این پایه میکروفن به عنوان بخشی از بازی راه اندازی و من انتظار آن را می شود در اینجا برای مدت زمان طولانی. اگر شما به دنبال یک سیستم تعلیق رونق بازوی میکروفون ایستاده و سپس من به شدت توصیه که شما را به یک نگاه در TONOR T20.

قیمت: $37.99
که در آن به خرید: TONOR آنلاین یا فروشگاه آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط TONOR.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن