این محبوب محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده است که باعث خرابی پوست خود را با توجه به متخصصین پوست

داشتن یک مطابق روال مراقبت از پوست است یک راه عالی برای مراقبت از پوست شما. نه همه محصولات مراقبت از پوست رژیم

توسط RECORDEJADID در 15 تیر 1399

داشتن یک مطابق روال مراقبت از پوست است یک راه عالی برای مراقبت از پوست شما. نه همه محصولات مراقبت از پوست رژیم های برابر هستند. بنابراین اگر شما هنوز هم متوجه مشکلات خود را با پوست (با وجود مراقبت از آن) آن را یک ایده خوب برای بررسی محصولات شما با استفاده از. به طور خاص بررسی محصولات خود را برای مواد تشکیل دهنده است که می تواند به طور بالقوه آسیب رساندن به پوست خود را هوشمند گام.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده است که باعث خرابی پوست خود را با توجه به متخصصین پوست است.

فوق العاده چاپلوس لباس شنا, در حالی که آنها در فروش برای 25% Off

woman touching face

شاتر

روغن های معدنی

روغن معدنی است که محبوب در محصولات مراقبت از پوست, اما این بدان معنا نیست که آن را امن برای پوست شما.

در واقع هنگامی که صحبت کردن به جذبه زیست شیمیدان پائولا سیمپسون توضیح داد که چرا روغن های معدنی استفاده شده است و چگونه آن را می تواند به پوست شما آسیب برساند: "روغن های معدنی متعلق به این طبقه از مواد شیمیایی به نام هیدروکربن ها که ترکیبات حاوی تنها از کربن و هیدروژن است. نمونه هیدروکربن ها هستند وازلین پارافین و روغن معدنی یا نفت که همه آنها به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان نرم کننده ها به دلیل نوسانات کم و نرم کننده بافت هنگامی که به پوست اعمال می شود."

او ادامه می دهد "به دلیل مانع اثر آن بر پوست, روغن های معدنی نیز می تواند منافذ مسدود است."

moisturizer

شاتر

این مقاله در ادامه به نقل از متخصص پوست آوا Shamban, "[C]reams که ترکیب روغن های معدنی و پارافین در واقع می تواند آسیب به پوست و افزایش از دست دادن آب."

woman touching face

شاتر

نه تنها روغن معدنی مسدود کردن منافذ, اما آن را نیز می تواند منجر به انواع دیگر مشکلات پوستی مانند تخریب های نور خورشید.

افراد مشهور استتیشن سونیا داکار توضیح داد: به جذبه "آن را مشتق شده از نفت و نه جذب به پوست—مولکولی آن اندازه است که به سادگی بیش از حد بزرگ است. به عنوان یک نتیجه, روغن معدنی یا نفت باقی مانده در سطح پوست آن را یک بازتابنده خورشید است که می تواند منجر به تخریب های نور خورشید و تغییر رنگ است."

facial oil

شاتر

است که می گویند که تمام روغن ها برای پوست شما بد.

به جای بررسی در اینجا برای 5 بهترین روغن صورت است که در واقع خوب برای پوست شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب