این بدترین اشتباه شما می توانید با تحویل بسته با توجه به کارشناسان بهداشت

با بسیاری از فروشگاه های بسته برای COVID-19 شیوع اخیر یا غارت حوادث بیشتر و بیشتر مردم در حال خرید آنلاین برای

توسط RECORDEJADID در 13 خرداد 1399

با بسیاری از فروشگاه های بسته برای COVID-19 شیوع اخیر یا غارت حوادث بیشتر و بیشتر مردم در حال خرید آنلاین برای اقلام روزمره از همیشه قبل از. کارشناسان هشدار می دهند که ما باید همچنان به دنبال شیوه های ایمن وقتی که می آید برای تمیز کردن و دست زدن به ما تحویل بسته.

اگر خود را به جلو گام شروع به نگاه مانند آمازون مرکز توزیع در اینجا آنچه شما باید بدانید قبل از شروع به کار و راه خود را از طریق شمع:

ادامه مطلب: ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در فروشگاه مواد غذایی با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان

ترک آنها را برای بیش از حد طولانی است. بسیاری از ما آموزش دیده بودند به ترک ما بسته خارج قبل از باز کردن آنها, اما این در واقع ممکن است افزایش احتمال آنها را از تبدیل شدن به آلوده.

"به عنوان به زودی به عنوان یک بسته تحویل داده شده است, مطمئن شوید که به طلیعه آن را به خانه خود را و آن را ضد عفونی," جیمی Bacharach مجوز مربی بهداشت و پزشکی طب سوزنی طب سوزنی اورشلیم توضیح می دهد.

"خروج از بسته بندی خود را در صندوق پستی خود را و یا در خارج از درب جلو شما فقط رفتن به ارائه فرصت های بیشتر برای افراد ناشناخته و یا میکروب ها به پیدا کردن راه خود را بر روی خود بسته است. هر چه زودتر شما می توانید مطمئن شوید که شما تا به ضد عفونی خود را بسته و کمتر فرصت وجود دارد برای دیگران برای آمدن به تماس خود را با بسته بندی بهتر است." خوب نقطه!

ادامه مطلب: اطلاعات بیشتر در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید استفاده مجدد غیر پزشکی ماسک صورت

علاوه بر این اگر محتویات بسته خود را در حال لباس--فراموش نکنید که به آنها را بشویید.

پوشیدن لباس های جدید بلافاصله یکی از اشتباهات شما می توانید لیندا مورگان بهداشت و سلامتی کارشناس با انگیزه گوشه توضیح می دهد. "در هنگام باز کردن یک بسته از لباس اولین چیزی که شما باید انجام است و قرار دادن آنها در ماشین لباسشویی برای از بین بردن هر گونه میکروب" او توصیه می کند.

"پوشیدن لباس های جدید و بدون شستن آنها را نه تنها در شما بلکه کسانی که در اطراف شمابه احتمال COVID و دیگر میکروب ها است." اوه!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن