این بدترین اشتباه شما می توانید در هنگام ساخت وعده های غذایی در طول قرنطینه

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در هنگام پخت و پز مواد غذایی خود را و آماده سازی وعده های غذایی است که قطعا

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در هنگام پخت و پز مواد غذایی خود را و آماده سازی وعده های غذایی است که قطعا ایده های هوشمند در حال حاضر. با این حال وجود دارد برخی از مراحل شما باید که شما حتی ممکن است در مورد دانم. البته شستن دست های خود را قبل از دست زدن به هر گونه مواد غذایی بسیار مهم است اما مهم دیگر مراحل شما باید به عنوان به خوبی.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در حالی که ساخت وعده های غذایی در قرنطینه!

cleaning counter

شاتر

فراموش کردن برای تمیز و ضد عفونی کردن شمارنده

شما باید تمیز و بهداشتی بالا لمس سطوح--مانند سوئیچ نوری, دستگیره درب و کانتر--اغلب. وقتی که می آید به آماده سازی مواد غذایی, نظافت آشپزخانه خود را فوق العاده مهم است.

با توجه به غذا خوردن این و نه آن!, "این امکان وجود دارد که شما به درستی ضد عفونی خود کانتر آشپزخانه است که می تواند دعوت از باکتری ها و آثار این ویروس را به مواد غذایی خود را و یا حتی به طور مستقیم بر روی دست های خود را."

cleaning countertop

شاتر

اگر چه هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم در مورد پیمانکاری COVID-19 از طریق سطوح این هنوز یک ایده خوب برای تمیز نگه داشتن این مناطق.

صدفی Fiest, مدیر اجرایی, غیر انتفاعی مشارکت برای ایمنی مواد غذایی آموزش و پرورش گفت: خوردن این نیست که! در مورد تفاوت بین نظافتی و بهداشتی: "تمیز کردن حذف میکروب ها و آلودگی ها و ناخالصی ها را از سطوح با استفاده از صابون و یا مواد شوینده و آب. مطابق با اصول بهداشتی باعث کاهش تعداد میکروب ها بر روی سطوح با استفاده از رقیق محلول سفید کننده است که آسان به در خانه."

preparing food

شاتر

پس از شستشو از شمارنده های خود را با آب و صابون به نوبه خود به مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده پراکسید هیدروژن و الکل.

آن را نیز ایده خوبی است به پوشیدن دستکش یکبار مصرف در حالی که شما در حال تمیز کردن و شستن دست های خود را پس از آن.

washing hands

شاتر

برای اطلاعات بیشتر مطابق با اصول بهداشتی نکاتی برای بالا خود را لمس سطوح بررسی CDC وب سایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن